+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Palīdzi senioram apceļot pasauli, lasot Tavu vēstuli

Eņģeļa Pasts projektā VĒSTULES UN KARTIŅAS  jau vairāk, kā 3 gadi ir iespēja nosūtīt vairāk, kā 8000 cilvēku, Jūsu rakstītas vēstulītes un veidotas kartiņas, tā iepriecinot šos cilvēkus un padarot viņu ikdienu krāsaināku.

Iedvesmojoties no vēstules, ko Kārlis A. , kurš par mājām sauc Ērgļu PSIA ''Ērgļu slimnīca'' AC, saņēma no Ivetas, kura dzīvo Vācijā, aicinu arī Jūs dot iespēju cilvēkiem sociālās aprūpes centros apceļot pasauli ar Jūsu vēstules palīdzību.

Lasīt tālāk ...

Sociālais uzņēmums nav labdarības biedrība

Eņģeļa pasts ir sociālais uzņēmums ar konkrētu mērķi - sniegt pakalpojumus ar mērķi risināt konkrētas sociālās problēmas un/vai radīt labumu sabiedrībai un nebūt nav labdarības biedrība.

Ik pa laikam tiek dzirdēts, ka cilvēks vēlas piedalīties Eņģeļa pasts sociālajos projektos, bet nevēlas ievērot pamatnosacījumus, lai tajā piedalītos. Vēlas tos apiet, aizbildinoties, ka tā ir lētāk, izdevīgāk, saprotamāk, ātrāk, utt.

Lasīt tālāk ...

Kāpēc dāvaniņas saturs ir tāds, kāds ir

Ik pa laikam, 5 gadu garumā, saņemu zvanus un e-pasta vēstules ar jautājumiem: Kāpēc visiem vajadzīgi pledi, kāpēc visiem kalendāri, kāpēc visiem kafija, kāpēc visiem vitamīni, kāpēc daudziem spilveni, utt.? Vēl neesmu gan saņēmusi jautājumu: Kāpēc visiem saldumi? Vai piedaloties sociālajā projektā, ar mērķi kādu iepriecināt ir jāizprot, kāpēc kaut kas ir visiem līdzīgs vai vienāds. Varbūt svarīgi ir saprast un izprast, ka Tu kādu vienkārši iepriecināsi un tas ir pats galvenais mērķis.

Lasīt tālāk ...

Pašu gatavotas un jaukas kartiņas arī šajos Ziemassvētkos

Jau 6. gadu pēc kārtas, aicinu uz labiem darbiem uzņēmumu komandas, bērnudārzu grupiņas, skolas un skoliņas un domubiedru grupas, gatavot kartiņas Ziemassvētku tematikā un nosūtīt uz Latvijā esošajiem sociālās aprūpes centriem.

Lasīt tālāk ...

Eņģeļa Pasts gatavojas Ziemassvētkiem

Jau 6. gadu pēc kārtas notiks sociālais projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca", kura laikā mums visiem būs iespēja sarūpēt pārsteigumus un apdāvināt sociālās aprūpes centros mītošos cilvēkus. Katru gadu šis projekts ir iepriecinājis ļoti daudz seniorus (2018. gads - 6800 cilvēki), cilvēkus ar īpašām vajadzībām un radījis neaizmirstamus brīžus un patiesu prieku.

Lasīt tālāk ...