+ 371 2666 7444 (10:00-18:00)

Vai Tava komanda jau piedalās?

Skolas, bērnudārzi, uzņēmumu komandas, domubiedru grupas....
NSUS biedrības Vispasaules labdarības projektā "EŅĢEĻA PASTS" piedalās dažādu Latvijas uzņēmumu komandas, Latvijas bērnu dārzu grupiņas, Latvijas skolas un to dažāda vecuma klases, domubiedru grupas, māmiņu klubi - par ko Jums visiem liels paldies! :)
Ja esi jau izdarījis labo darbiņu un uzrakstījis vēstules, piesakies te!

Pieteiktās projekta dalībnieku komandas:
1. Bauskas 2. vidusskolas 6.a klases komanda
2. Rīgas Ķengaraga vidusskolas sociālais pedagogs Dace Kārkliņa ar skolēniem
3. Siguldas pilsētas vidusskolas 5.a klases komanda ar audzinātāju
4. Aizkraukles novada vidusskolas 8.a klases komanda ar audzinātāju Lailu Andžāni
5. Rīgas 215. pirmsskolas izglītības iestādes vecākā grupa "Bitītes", audzinātāja Madara Volfa
6. Laurenču sākumskolas 6.klases skolēni un skolotāja Vanesa Čeičiniece
7. Inčukalna PII "MINKA" darbinieku komanda
8. Ulbrokas vidusskolas 3.b klases komanda
9. Ulbrokas vidusskolas sākumskolas 2.c klases komanda ar audzinātāju Antru Vilmani
10. Siguldas PII "Saulīte" bērni un audzinātāja
11. Jaunbērzes pagasta Mežinieku pamatskolas 2. klases bērni un audzinātāja Paula Šereiko
12. Privātās pirmsskolas izglītības iestādes "Varavīksne" Sarkanās grupiņas bērni, skolotājas un vecāki
13. Imantas vidusskolas 4.a klases skolēnu komanda ar audzinātāju Anci Šatrovsku
14. SIA "Elfa Distrelec" kolektīvs
15. Privātās vidusskolas "Patnis" komanda
16. Vecpiebalgas vidusskolas 8. klases skolēnu komanda (Valērija, Anna, Elīna, Kate, Vita, Amanda, Annemarija, Renārs, Ralfs, Evija, Loreta, Arvīds, Emīls un Helmuts) un klases audzinātāja Daiga Šatrovska
17. J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas skolēnu komanda un Diāna Anna Audare
18. Rīgas 49.vidusskolas 2.a klases skolēniem ar klases audzinātāju Gundegu Putnieci
19. Vecpiebalgas vidusskolas skolēnu un vecāku vārdā klases audzinātāja Vizbulīte Kalniņa (Kristaps Agafonovs, Marta Asare, Kristians Briedis, Matīss Cināts, Sanija Gobiņa, Emīls Kivlišs, Kristapos Krūmiņš, Salvis Lūks, Marta Pundure, Armands Pundurs, Megija  Romanovska, Elizabete Strade, Adrians Višņovs)
20. Madonas pilsētas 2.vidusskolas 1.klases skolēni un audzinātāja
21. Madonas PII Priedīte grupas Taurenīši bērniņi
22. Kalsnavas pamatskolas pirmklasniekiem
23. Madonas pilsētas 2. vidusskolas 11.a klases skolēni
24. Madonas pilsētas 2. vidusskolas 6.b. klases komanda
25. Rīgas 19. vidusskolas 4. klases 24 skolēni un klases audzinātāja Marija Tuče
26. Tukuma novada Jaunsātu skola bērni no 1,5 līdz 11 gadiem, viņu vecāki un skolotāji
27. Madonas pilsētas 2. vidusskolas 9. klases skolēni un klases audzinātāja Jekaterina Ļitvina
28. Kalsnavas pamatskolas 4.klases skolēni un audzinātāja
29. Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.b klase
30. Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 3.a klases komanda un audzinātāja Andra Feldmane
31. Ilūkstes 1. Vidusskolas skolnieku komanda
32. Limbažu sākumskolas 3.c klases skolēnu komanda
33. VSAC "Latgale" filiāle "Krastiņi" centra cilvēki un komanda
34. Iecavas internātpamatskolas 1 C klases skolēni, skolotāji un Co
35. Jelgavas 4. sākumskolas 4.c klases bērni un skolotāja Ilze Hāze
36. ...

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26667444