+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Iespējams, ka pēdējā vēlēšanās ...

Katram cilvēkam jau vecums pats par sevi ir bezgala grūts - vecuma nespēks, nevarība, nevajadzība … un kur tad nu vēl doties uz pansionātu, ko kādreiz vienkārši sauca par "nabagmāju", atstāt visu savu iedzīvi un sastapties ar kaut ko jaunu, neatpazītu, nezināmu. Tas ir tāpat kā salīdzināt viņu ar vecu iesakņojošos ozolu. Grūti tādu svešā vietā pārstādīt, vai ieaugsies.

Ir tik neticami, ka uz paciņas ir viņa vārds, un tā taču ir ĪSTA, tieši domāta viņam un vēl jo vairāk, no cilvēka, kuru nepazīst. Liekas, ka diena palika jaukāka un dzīve namā neliekas nemaz tik smaga. Liekas, ka no pleciem novēlušies tie gadu desmiti. Cik maz vajag, lai būtu laimīgs – viens vārds, apziņa, ka Tu kādam esi vajadzīgs, ka kāds par tevi piedomājis.

ĪSTA dāvaniņa un tieši viņam, bet vai paspēs saņemt ..... vai paspēs priecāties, izbaudīt to, jo laiks ir nepielūdzams. Tā ir dzīves nemainīga patiesība. Vairums senioru, sociālās aprūpes centros pavada sava mūža nogali un tas prieks, ko varam radīt mēs, ir ļoti nepieciešams jau vakardien, jo iespējams šodien viņa vairs nebūs ....

Ir daudz stāstu, kad dāvaniņa ir atnākusi bet cilvēka, kuram tā bija domāta, vairs nav. Skumji! Tieši tāpēc Eņģeļa Pasts projektos, dāvaniņu sagatavošana ir nepieciešama ļoti ātra, lai nenokavētu prieka radīšanu, tiem, kuriem tas nepieciešams jau vakardien.

Arī patlaban, gandrīz katru dienu no sarakstiem "aiziet" kāds cilvēks, vai arī vairāki, tā arī nesagaidot Tavu pārsteigumu. Kā arī vietā nāk citi, kuri tāpat ilgojas pēc mūsu rūpēm, prieka, pārsteiguma....

Tāds ir tas mūsu dzīves ritums ..... mēs nekādi nevaram apstādināt Laika Ratu, bet noteikti varam radīt prieku un pārsteigumu šiem cilvēkiem, mūža nogalē, tādejādi padarot viņu vecumdienas cienīgas!

Piepildi kāda seniora sapnīti jau šodien

 

Līga Uzulniece
Eņģeļa pasts vadītāja
2018. gada bilžu galerija līdz Ziemassvētkiem, jo Ziemassvētku ir Facebook lapā