+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Eņģeļa pasts atver sociālo projektu E-veikalu

Priecīga diena, jo beidzot tika atvērts Eņģeļa Pasts E-veikals, kurā savu darbību uzsāka sociālais projekts LIELDIENAS.

Katru gadu, Eņģeļa Pasts projektos, piedalās dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī no vairāk, kā 25 pasaules valstīm. Katru gadu, gan e-pastos, gan telefona sarunās nonākam pie jautājuma un lūgums vienlaicīgi, kā būtu, ja būtu E-veikals!?

Krietni vairāk cilvēku labprāt piedalītos Eņģeļa Pasts radītajos sociālajos projektos, ja tāds tiktu izveidots. Sarunas par E-veikalu notika arī 2018. gada nogalē, kad darbojās projekts ZIEMASSVĒTKU VECĪŠA DARBNĪCA, kurā piedalījās ļoti daudz tautieši, kuri dzīvo dažādās pasaules malās.

Ieklausoties lūgumos, Eņģeļa Pasts komanda vairākus mēnešus darbojās, lai uzbūvētu to, kā arī tajā savu darbību varētu uzsākt tieši LIELDIENU projekts. Un tieši šodien, 10.04.2019. E-veikals tika atvērts un tajā jau tika veikti pirmie pirkumi.

Ticu, ka šāds risinājums dos iespēju Eņģeļa Pasts sociālajos projektos iesaistīties arvien vairāk dalībnieku ne tikai no Latvijas, bet no visas plašās pasaules un tadejādi mēs varēsim iepriecināt arvien vairāk cilvēkus sociālās aprūpes centros, dazādu projektus ietvaros.

Liels paldies Mājas lapu izstrāde - Webdev.lv un Nomas Veikals komandai, kura uz ļoti īpašiem sadarbības nosacījumiem ir piešķīrusi nomas veikala lietošanu jau divu gadu garumā!

Liels paldies Eņģeļa Pasts komadai par ieguldīto darbu, E-veikala un LIELDIENU projekta tapšanā.

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja