+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Aleksandra zvans jeb ticu, ka mūs atcerēsies ne tikai Ziemassvētkos

Vakardien saņēmu telefona zvanu no kāda kunga (aprūpes centrs Latgales pusē). Zvanīja Aleksandrs. Kungs gados, pavada savas vecumdienas kopā ar citiem senioriem, sociālās aprūpes centrā.

Zvans bija smaida, pateicības, sirds siltuma pilns. Aleksands man zvana ne pirmo reizi un katrā sarunā viņš pasakās man par doto iespēju, ka viņu atceras, stāsta par to, cik ļoti visi priecājas, kad mēs radam viņiem Brīnumu un pārsteigumu, kas nav ne gaidīts, ne sapņots. Arī vakardien viņš man teica Paldies par to, ka atcerējāmies Ziemassvētkos un, ka joprojām turpinam par viņiem domāt, nosūtīt dāvaniņas Sapnīšus, dāvaniņas Dzimšanasdienās un ne tikai......

Viņš man pastāstīja, ka esot centrā bijis Dievkalpojums un pēc tā viņš domāja, ka uzzvanīs man, lai pateikos par visu, kas viņu ir iepriecinājis. Kā arī teica, ka Paldies neesot tikai no viņa, bet arī no visiem pārējiem. Balsī bija dzirdams patiesums, pateicība un neizmērojams prieks.

Sarunas laikā aizdomājos, cik gan šie cilvēki ir no sirds pateicīgi un patiesībā, dāvaniņas saņemšanas brīžos, laimīgi savā pasaulē. Tajā pasaulē, kas ir sociālās aprūpes centrs un šī brīža viņu mājas.

Zvans nav nejaušs, zvans ir par to, ka "Mēs esam te un te būsim arī rīt un parīt .....!". Tas liek aizdomāties .....

Viņa balsī skanēja ticība tam, ka ne tikai Ziemassvētkos par viņiem atcerēsies, bet arī tad, kad Ziemassvētki būs jau sen pagājuši.....
To varam izdarīt jau tagad, piedaloties dažādos projektos un sarūpējot kādu dāvaniņas jau šodien, arī Aleksandram.

IESKATIES, PIEDALIES, IEPRIECINI TE

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja