+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Galda spēles un gardumi nonāk sociālās aprūpes centros

Šogad, no 10.04.2019. līdz 10.05.2019. darbojās Lieldienu projekts, kura laikā bija plānots sarūpēt 7000 dāvanu komplektus. Projekta Mērķis bija - sarūpēt katram sociālā centra iemītniekam pa vienai galda spēlei un kopumā visam centram - galda spēļu dažādību.

Lieldienas - lielākie svētki kristīgajā pasaulē, kad tiek godināta Kristus augšāmcelšanās. Tāpat šī diena tiek atzīmēta arī tautas tradīciju garā - ar šūpošanos, olu ripināšanu un dziedāšanu. Eņģeļa Pasts projektā mums visiem kopā bija iespēja padarīt šo Lieldienu laiku priecīgu un pārsteigumu bagātu tiem cilvēkiem, kuri savu ikdienu pavada sociālās apūpes centros visā Latvijā.

Sociālās aprūpes centru iemītniekiem ir svarīga kvalitatīva, jauka un jautra brīvā laika pavadīšana, kas kliedē vientulību un skumjas. Spēlējot dažādas galda spēles, cilvēki komunicējas, vairojas prieks, raisās sarunas, asinās prāts,  kā arī tas palīdz pirkstu un roku locītavu  izvingrināšanai un kustību atjaunošanai pēc dažādām saslimšanām.

Dāvanu komplektus bija iespējams iegādāties, apmeklējot Eņģeļa Pasts E-veikalu.

Sakām lielu paldies visiem tiem Eņģeļiem, kuri pamanīja, dzirdēja un sadzirdēja šī projekta mērķi un piedalījās, lai iepriecinātu sociālās aprūpes centra iemītniekus visā Latvijā. Diemžēl mums neizdevās sarūpēt dāvanas visiem, bet tikai 270 dāvanu komplektus. Eņģeļa Pasts komandai bija jāpieņem grūts lēmums, kā iepricināt visus un neatstāt kādu skumju.

Tika pieņemts lēmums veidot 100 lielās dāvanu kastes ar vairāk pirktajām spēlēm un gardumiem un nosūtīt tās uz 100 sociālās aprūpes centriem (reģistrēti un piedalās visos Eņģeļa pasts projektos), lai prieks visiem. Sacīts, darīts, dāvanas sagatavotas un dodas uz centriem visā Latvijā. Dāvanas gatavoja 3 lielie un 2 mazie (4 gadi un 6 gadi) Eņģeļa pasts komandas dalībnieki :)

Dāvanu kastē: Spēle CIRKS (1gab.), spēle RIČU-RAČU (1 gab.), spēle - TORNIS (1 gab.). Pārtika - Lavandas citronu cepumi (2 iepak.), Bezē cepumu izlase (2 iepak.), Pilngraudu cepumi ar sēklām un dzērvenēm (2 iepak.)

Liels paldies sadarbības partneriem: SIA Lāči, SIA Anvol

Vairāk bildes skatāmas Eņģeļa Pasts projekta Facebook lapā.

Eņģeļa Pasts komanda