+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Sirsnīgie stāsti no VSAC ''Kurzeme'' filiāles ''Iļģi''

Piedaloties Eņģeļa Pastss sociālajos projektos, ir daudz un dažādi stāsti no sociālās aprūpes centru iemītniekiem un centru komandām. Ik pa laikam jautājam, lai šos stāstus atsūta mums un, lai tos varam pastāstīt Jums tālāk. Lūk, zemāk ir 3 sirsnīgie stāsti no VSAC ''Kurzeme'' filiāles ''Iļģi'' centra komandas.

Pirmais stāsts
Saņemot Eņģeļa pasta dāvaniņu Zelma N. nespēja slēpt savu prieku un saviļņojumu. Zelma klusībā bija cerējusi, ka vēlas sev jaunu un skaistu segas pārvalku, tādu īpašu, personīgu, mīļu… Un liels bija Zelmas prieks, kad kādā dienā Zelmu pārsteidza Eņģeļu pasta sūtījums. Tā bija īpaša diena! Tas bija akurāti, pārdomāti, personīgi, un mīļi.

Skaisti noformēts, ar pievienotām interjera lietiņām, kas Zelmas istabu padarīja jo mājīgu! Zelma priecīga rādija viņai sūtīto dāvanu un kartiņu, ar sveicienu, kuru personīgi bija parakstījis sūtītājs. Zelmas prieks bija neizmērojams,  viņa priecājās un aicināja visus, lai iet aplūkot viņas nu, tik skaisto mājokli!

Nu Zelma zina, ka ticot brīnumam un paļaujoties tam - brīnumi notiek!

Otrais stāsts
Zelma K. saņemot dāvanu, pārsteigumā jautāja: ''Vai tas viss man? Tiešām tik daudz tikai man?'' Darbinieki apliecināja, ka dāvana domāta viņai, tomēr Zelma vēl vairākas reizes pārjautāja: “Patiešām, patiešām, man!?” Kliente, plati smaidot, devās uz savu istabiņu ar dāvanu un vēlreiz koridorā pārjautāja: “Patiešām, patiešām, man!? Es to visu varu paturēt?” Dāvanā bija dažādas krāsas nagu lakas, kuras steidza uzlakot un izrādīt visiem, cik nu viņai skaisti nadziņi.

Trešais stāsts
Daudziem klientiem dāvanu saņemšana un atvēršana, izraisīja asaras. Klienti bija pārsteigti, ka apkārt ir tik daudz sirsnīgu un pozitīvu cilvēku, kuri vēlas sniegt pozitīvas emocijas un pārsteigumus.

Klients, ratiņkrēslā, tika ievests viesu telpā, kur darbinieki pasniedza Edvardam P. sarūpēto dāvanu, palīdzēja atvērt to. Klients ar nopietnu sejas izteiksmi raudzījās sev klēpī – atvērtajā dāvanā un klusēja. Kad darbinieki jautāja vai viss kārtībā, vai dāvana patīk, klients pacēla galvu un varēja redzēt, ka acīs ir asaras un šajā brīdī viņš nespēj runāt…


Filiāles klienti ir pateicīgi ikvienam par dāvanām un ziedoto laiku, lai tās sarūpētu.

Sagatavoja: VSAC ''Kurzeme'' filiāles ''Iļģi'' sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītāja E. France

Arī Tu vari rasīt prieku, piedaloties Eņģeļa Pasts sociālajos projektos
Eņģeļa Pasts E-veikals