+ 371 2666 7444 (12:00-18:00)

Eņģeļa Pasts jau gatavojas Ziemassvētkiem

Šis gads nebūs izņēmums un Sociālais uzņēmums Eņģeļa Pasts jau 7. gadu pēc kārtas organizēs sociālo projektu Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020. Neskatoties uz situāciju pasaulē (Covid19), kas skārusi mūs visus un ļoti ietekmējusi mūsu ikdienu, cilvēki sociālās aprūpes centros mīt joprojām un tur būs arī rīt un šajos Ziemassvētkos. Tieši tāpēc mums ir svarīgi to atcerēties un radīt šiem cilvēkiem prieku un pārsteigumu, lai ikdiena kļūst nedaudz vieglāka un priecīgāka.


Šogad projekta saturs būs nedaudz citādāks. Sociālās aprūpes centros, personāls nejautās, ko vēlas centra iemītnieki, bet mēs katrs varēsim sagatavot pārsteiguma dāvaniņu vērtībā no 20,00 EUR - 30,00 EUR, ieliekot tajā kaut ko no projektā uzskaitītā/ieteiktā.


Iepriekšējos gadus tika apjautāti centra iemītnieki, ko viņi vēlētos Ziemassvētkos, bet skumjākais bija tas, ka ne visi saņēma kāroto. Līdz ar to, šogad tika nolemts atvieglot centra personāla darbu un nelūgt apjautāties par vēlmēm, bet gan patiešām radīt pārsteigumu centra iemītniekiem. Kā arī šāda satura dāvaniņu sagatavošana būs vieglāka arī Jums, projekta dalībniekiem. Iepriekšējos gadus dāvaniņu saturi ļoti atšķirās gan pašā satura ziņā, gan izmaksu un tas radīja neizpratni centra iemītnieku starpā - viena dāvana ļoti liela, cita ļoti maza. Ticiet man, ļoti grūti centra personālam ir paskaidrot, kāpēc ir tā.

Lai visiem būtu līdzvērtīgi un neviens netiktu sarūgtināts, dāvanu saturs jāveido puslīdz vienāds. Tieši tāpēc ir piedāvāta cenu kategorija un dāvanu saturs, kā ieteikums. Kā katru gadu, sociālās aprūpes centrā dāvaniņas tiks uzkrātas līdz katra konkrētā centra Ziemassvētku pasākumam un tad visiem kopā izdalītas. Kā arī citus gadus, tad būs centri, kuri dāvaniņas dalīs nākamā 2021. gada janvārī, līdz ar to, ja būs nepieciešams, projekts tiks pagarināts līdz 31.12.2020.

Projekts tiks atvērts 15.11.2020 un norisināsies līdz 20.12.2020. lai jau pašos Ziemassvētku pasākumos visas dāvaniņas būtu sakrātas un gaidītu savus jaunos saimniekus un saimnieces.

Ticu, ka mums kopā viss izdosies!

Laipni aicināts Ziemassvētku vecīša darbnīcā 2020

Paldies, no sirds, pa dalību sociālajā projektā!

 

Ja privāti, no ārvalstīm vai Jūsu uzņēmuma komanda vēlas piedalīties projektā un sagatavot 15+ dāvanas, tad interesēties par B2B modeli (citāds, nekā 2019. gadā), nosūtot pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 26667444

 

Līga Uzulniece
Eņģeļa pasts vadītāja

p.s. sociālās aprūpes centru iemītnieku saraksti ir ļoti mainīgi