+ 371 2666 7444 engelapasts@nsus.lv

RAKSTI VĒSTULES


    NSUS labdarības biedrības radītais projekts "Eņģeļa pasts", kurš jau kļuvis par Vispasaules labdarības projektu ir guvis milzīgu atsaucību kopš projekta dzimšanas dienas 27.09.2016.
    Šis projekts turpinās arī šogad (2017. gadā), kura ietvaros variet apsveikt šos cilvēkus vārdadienās, Līgo svētkos, Valsts svētkos vai vienkārši nosūtīt vēstulīti ar uzmundrinošiem vārdiem, kas sildīs un priecēs viņu sirsniņas .... un pasaulē kļūs vairāk priecīgu sirsniņu :)
    2016/2017 gadu mijā, Latvijā kopā tika saņemtas ap 7000 vēstules. Vidēji katrs iemītnieks saņēma no 7-15 vēstulēm no 25 pasaules valstīm. Vai 2017/2018 varam atkārtot ko līdzīgu? :)

    2016. gadā projektā piedalījās: Ģimenes krīzes centrs Dzeguzīte (32 cilvēki) / Ērgļu aprūpes centrs (94 cilvēki) / Daudzevas vientuļie cilvēki un dažāda vecuma cilvēki ar invaliditāti (90 cilvēki) / Ķekavas sociālais aprūpes centrs (61 cilvēks) / Mārcienas pansionāts (30 cilvēki) / Sedas pansionāts (42 cilvēki) / Veco ļaužu mītne "Cerība (42 cilvēki) / Vispārējā tipa mansionāts "DERPELE" (100 cilvēki)


Projekta princips:
Izvēlies no saraksta cilvēku => uzraksti ar roku rakstītu vēstuli, jeb kartiņu => nosūti uz norādīto pansijas adresi* => iespējams, ka saņemsi arī atbildi, ja būs lemts :)

Noteikumi:
1. Piesaki to cilvēku, kuram vēlies nosūtīt vēstulīti, nosūtot VISU NOKOPĒTU RINDIŅU uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
2. Sarakstā tiks atzīmētas tikai tās vēstulītes, kuras tiks pieteiktas e-pastā.
3. Redzamais cipars, pie katra cilvēka, ir kopējais pieteikto (uz e-pastu) vēstulīšu skaits.
4. Ļoti daudz Eņģeļi sūta vēstulītes bez pieteikšanās, tāpēc šie cipari ir tikai provizoriski, tie nenorāda uz patieso situāciju dabā.
5. Nosver vēstuli pasta nodaļā, pirms to nosūti un uzlīmē sūtījumam atbilstošu marku

Uzmanību!
* Vēstules ar pēcapmaksu (ja nav uzlīmēta atbilstoša marka) netiks izņemtas pasta nodaļās un diemžēl savus adresātus nesasniegs. Ierakstītas vēstules nesūtīt, kā arī paciņas, kuras jāsaņem pastā.
* Par sarakstu atbilstību reālai situācijai ir atbildīgi paši centri, kuriem saraksti jāpārbauda vismaz 1x mēnesī un jāiesniedz korekcijas, ja tādas ir nepieciešamas.

Līga Uzulniece
"Eņģeļa pasts" idejas autore un vadītāja
NSUS biedrības vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Adrese vēstulēm NSUS biedrībai:
Līga Uzulniece (NSUS biedrība)
Nākotnes iela 2, Ķekava
Ķekavas novads, LV-2123

UZMANĪBU!
Jebkura sarakstu publicēšana ārpus NSUS biedrības oficiālās mājas lapas vai Eņģeļa pasts mājas lapas ir aizliegta bez NSUS biedrības vadītājas atļaujas!

Projekts Facebook vietnē


 Jūsu uzmundrinājumus gaida ļoti daudz cilvēki visā Latvijā


Drīzumā būs atjaunoti centru iemītnieku saraksti!
Patlaban vari piedalīties projektā Eņģeļa pasts -  "Dalies ar smaidu!"
 
 
 
 
Uzmanīgi izlasi raksta sākumā informāciju: projekta noteikumus, ieteikumus un citu svarīgu informāciju.