+ 371 2666 7444 engelapasts@nsus.lv

PIEPILDI SAPNI
"Eņģeļa pasts" .... arī vecie cilvēki sapņo!


    ANNO 22.03.2017.
    NSUS labdarības biedrības atbalsta projekta senioriem «Tu neesi viens!» ietvaros, izveidots projekts Eņģeļa pasts- «.... arī vecie cilvēki sapņo!» - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām ..... iepriecināsim arī viņus.
    Šis projekts ir atrodams NSUS projekta "Eņģeļa pasts" Facebook lapā, kuram nepieciešams pievienoties, lai saņemtu visu operatīvāko informāciju par projekta kustību.

Mums kopā viss izdodas un izdosies! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja, projekta idejas autore un vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā šim projektam, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums
______

PayPal konts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Projekta noteikumi:
1. Izvēlies jebkuru senioru vai jaunāku cilvēku un viņa sapnīti un OBLIGĀTI paziņo par to, nosūtot info (nokopējot visu rindiņu ar kārtas numuru un pierakstot kurš centrs) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
2. Kad esi saņēmis atbildi uz e-pastu, ka sapnītis "Atzīmēts", tad sagatavo sapnīti un nosūti uz norādīto adresi (konkrēts centrs)
3. Sūtīt tikai jaunas mantas (ja nav atļautas mazlietotas mantas) un saldumus, kuriem ir garāks termiņš.
4. Lūgums, Latvijā dzīvojošiem dalībniekiem, sapnīti sagatavot un nosūtīt, ne ilgāk, kā 1 (vienas) nedēļas laikā (patiešām būtiski). Ārpus Latvijas - sapnītis sagatavojams un nosūtāms tādā laika posmā, kā iespējams, bet ne ilgāk, kā 1 (viena) mēneša laikā. Reģistrējot sapnīša pieteikumu, aiz pieteicēja tiek ielikts arī datums, kurā sapnītis ir rezervēts. Ja tas kavēsies trīs nedēļas, rezervācija bez brīdinājuma tiks noņemta un sapnītis gaidīs jaunu Eņģeli piesakamies. OBLIGĀTI paziņo, ja Tev notikusi kāda aizķeršanās ar sapnīša sagatavošanu!
5. Lūgums pievienot klāt kartiņu ar ko mīļu un uzmundrinošu. Variet arī norādīt savu informāciju (ja vēlaties), ja gadījumā cilvēks vai centrs vēlēsies pateikties personīgi (vārds, pilsēta, telefona numurs)
6. Šis sūtījums netiks pārbaudīts NSUS biedrībā, kā citu projektu sūtījumi (jo tiek sūtīts pa tiešo uz centru), tāpēc esiet ļoti atbildīgi par to, ko nosūtiet cilvēkiem.
7. Lūgums OBLIGĀTI 100% apmaksāt sūtījumu, jo centri uz pēcapmaksu sūtījumus/pakas nepieņems. (tas no pieredzes no 2016. gada, kad uz centriem nāca sūtījumi ar iespēju izņemt pastā ar pēcapmaksu, tas nozīmē, ka sūtītājs nesamaksāja).
8. Ja Jūs pasūtiet preses abonomentu, lūgums vispirms sazināties ar NSUS biedrību (26667444), lai noskaidrotu, kā tas pareizi jāizdara, lai nerastos neskaidrības preses saņemšanas brīdī.
9. Par visiem neskaidrajiem jautājumiem sazināties tikai un vienīgi ar NSUS biedrību un nezvanīt uz centriem un netraucēt centra komandu ikdienas darbos. Projektu vada un koordinē tikai un vienīgi NSUS biedrība un tās vadītāja. Centros ir tikai viena kontaktpersona, kas komunicē ar biedrību un tikai tā persona var sniegt attiecīgo un patieso informāciju. Citi darbinieki nav tiesīgi to sniegt.

Aizliegtie priekšmeti
Lūdzu, pārliecinieties, ka sekojošās vielas un priekšmeti neatrodas dāvanu kastēs:
• pārtikas produkti un šķidrumi (izņēmums šokolāde un citi saldumi ar ļoti garu termiņu)
• medikamenti un priekšmeti kas satur dzīvsudrabu (izņemot barības piedevas, kas ir sarakstā)
• ar karu/vardarbību saistītas lietas un priekšmeti
• politiska vai reliģiska satura literatūru (ja tāda nav konkrēti prasīta)
• plīstoši priekšmeti (krūzītes - tikai labi iepakotas un drošās kastēs)
• viegli uzliesmojoši šķidrumi un pirotehnika

Nepieciešamā agriezeniskā saite no pansionātiem un aprūpes centriem sekojoša:
1. Tiklīdz saņemts "Sapnītis", tā jānosūta informācija uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., nokopējot visu sapnīša rindu un iekopējot e-pasta vēstulē.
2. Pēc iespējām jānofotografē "sapnīša" saņēmējs, ja protams cilvēks piekrīt un bildes jāatsūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
3. Ja mainās cilvēku saraksts "+" vai "-", tad par to jāpaziņo nekavējoties uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
4. Nepieciešama operatīva informācijas apmaiņa

Apzīmējumu nozīme, pretī katram cilvēkam:
1. "sarūpēs Eņģelis piem: Elīna P. 231017 (Vācija)" - tas nozīmē, ka jau kāds pieteicies gatavot tieši šo sapnīti
2 "Paldies" - seniors ir saņēmis dāvaniņu/sapnīti personīgi un saka paldies Jums. Informācija ar šādu atzīmi tiek atjaunota mājas lapā/sarakstā 1 mēnesī (pēc iespējām arī biežāk), kad šo informāciju atsūta katrs konkrētais centrs. NSUS biedrība nav "pasta nodaļa", kur katru saņemšanu atzīmē datubāzē automātiski. NSUS biedrība diemžēl nesniegs atbildes katram Eņģelim uz e-pastiem par saņemtajiem sapnīšiem centros, informācija jāmeklē tikai un vienīgi šajā lapā. Paldies par sapratni!

!!! Ja šajā lapā kāds no centriem (kur kādu no sapnīšiem pieteicāt Jūs) vairs nav redzams, tad ar to jāsaprot, ka visi sapnīši ir izpildīti.

Vitamīnu kompleksi nepieciešami pilnīgi visiem cilvēkiem centros, jo centriem tie nav jāiegādājas un pašiem cilvēkiem nepietiek finansiālu līdzekļu, lai iegādātos paši. Ne vienmēr visi cilvēki par tiem paši paprasa, tapēc tie ir pievienoti papildus, publicējot sarakstus. Paldies par sapratni.


1737 sapnīši jau tiek gatavoti/saņemti no 1836

Vēl jāpiepilda 99 sapnīšiSIA “Veselības centrs Ilūkste”
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Inta D. 74 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Sandra Plēpe)
SIA “Veselības centrs Ilūkste”, Raiņa ielā 35, Ilūkste, Ilūkstes novads, LV 5447
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

 Brīvie sapnīši atzīmēti ar simbolu "=>" pirms kārtas numura

Saraksts iesniegts 21.12.2017.

1. Inta D. 74 g – skaista dzija zeķu adīšanai, smaržas (viegls aromāts), kabatlakatiņi auduma un papīra, lūpu krāsa, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kundzei patīk adīt, pucēties. - sagādās Eņģelis Natālija L. 050118 - Paldies
2. Jānis D. 52 g – odekolons, neliels radio, šķīstošā kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ļoti strādīgs, izpalīdzīgs vīrietis. - sagādās Eņģelis Aija 281217 - Paldies
3. Igors J. 50 g – odekolons, šķīstošā kafija, higiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Čakls, kārtīgs vīrietis. - sagādās Eņģelis Natālija L. 050118 - Paldies
4. Elvīra V. 79 g – šokolādes krēms “Nutella”, piparmētru tēja, kārumi (mīksti, piem., zefīrs), mīksta rotaļlieta (no 30-50 cm, lācis, zaķis, kaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Jauka, mīļa kundze, izpalīdzīga un čakla, vāja redze. - sagādās Eņģelis Natālija L. 231217 - Paldies
5. Agnese H. 32 g – skaistas matu gumijas, spraudes, puzles, krustvārdu mīklas (bērniem) vai kādu citu žurnālu bērniem ar uzdevumiem, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Meitenei patīk minēt krustvārdu mīklas, likt puzles, pat smalkas un lielas  puzles, izkrāsot zīmējumus. - sagādās Eņģelis Natālija L. 231217 - Paldies
6. Gundars O. 26 g – puzles ar multeņu (Vāģi) varoņiem (ne ļoti lielus), kafija “Nestle 3 in 1”, odekolons, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Bērnišķīgs jaunietis ar kustību traucējumiem. - sagādās Eņģelis Andra V. 281217 - Paldies
7. Velta K. 58 g – rotaslietas (auskari, krelles, aproces), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kundzei patīk pucēties. - sagādās Eņģelis Gundega V. 231217 - Paldies
=>8. Vladimirs L. 50 g – magnetafons, kafija (šķīstošā), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Šim vīrietim ļoti patīk dažāda veida radiotehnika, aparatūra un ierīces, kur var klausīties mūziku.
=>9. Gaida B. 66 g – rokas pulkstenis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kundze ar bagātu dzīves un darba pieredzi gūst baudu no pelnītās atpūtas, saimnieciska, galvenā dārza darbu vadītāja veselības centrā.
=>10. Sergejs B. 43 g – higiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Saimniecisks un ļoti kārtīgs vīrietis.
11. Jeļena V. 34 g  – kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), skaists un silts pleds (140x200 cm). Aktīva meitene, veic telpu kopšanas darbus, saimniecības darbus. - sagādās Eņģelis Indra F. (Lielbritānija)120218
12. Gita V. 35 g – smaržas, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk darboties internetā – skatās filmas, spēlē spēles. - sagādās Eņģelis Dana M. 280118 - Paldies
=>13. Aigars G. 31 g – ķēdīti ap kaklu sudraba krāsā, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vīrietis, kam ļoti patīk atpūsties, bet ir arī izpalīdzīgs.
=>14. Oļegs J. 62.g – odekolons, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vīrietis, kuram ļoti patīk skatīties TV, ar dzīves un darba pieredzi ir pelnījis atpūtu.
15. Zoja J. 48 g – kafija, dažādi gardumi, silts pleds (140x200 cm), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa, pieticīga sieviete. - sagādās Eņģelis Lauma S. 251217 - Paldies
=>16. Aleksejs Š. 36 g – makšķere makšķerēšanai ziemā un citi makšķerēšanas piederumi, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs jaunietis, kuram patīk makšķerēšana un arī citas lietas.
=>17. Viktors B. 61 g. – pulkstenis, ko nolikt uz galda, higiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Mierīgs un kluss vīrietis.
18. Ivars T. 55 g. – akumulators telefonam SAMSUNG GALAXY S4, modeļa nr. GT-19505, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk telefonā skatīties filmas, klausīties mūziku, telefonā uzglabā fotogrāfijas. - sagādās Eņģelis Ilze J. 160118 - Paldies
19. Andris Z. 46 g. – tēja, dažādi gardumi, higiēnas preces, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ļoti izpalīdzīgs, strādīgs. -sagādās Eņģelis Marita B. 060118 - Paldies
20. Jurijs Š. 60 g. – hihiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ļoti patīk klausīties radio. - sagādās Eņģelis Agnese R. 100118 - Paldies
=>21. Anatolijs K. 37 g. – parfimērijas komplekts vīriešiem, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Daudz spēlē datorspēles.
22. Aleksandrs T. 52 g. – odekolons, higiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Lēnīgs, kluss vīrietis. - sagādās Eņģelis Liena S. 140218
23. Ļubova A. 64 g. – neliela vāzīte puķēm, lai nolikt uz galda, higiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Jauka sieviete, patīk mājīgums. - sagādās Eņģelis Ilze S. 040118 - Paldies
24. Tamāra P. 71 g. – krūze tējai, melnā tēja, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva sieviete, saimnieciska. - sagādās Eņģelis Marta Z. 050118 - Paldies
25. Anita M. 62 g. – kokvilnas zeķes (5 pāri, 38 izmērs), kafija šķīstošā (granulētā), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Jauka, omulīga kundze. - sagādās Eņģelis Laura R. 100118 - Paldies
=>26. Anita B. 45 g. – rokas pulkstenis, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Čakla sieviete, izpalīdzīga.
27. Leonīds R. 65 g. – mobilais tālrunis (vienkāršs lietošanā, var būt mazlietots un klāt obligāti zīmīte/vēstulīte par to, ka mazlietots), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ticīgs vīrietis, dzied baznīcas korī. - sagādās Eņģelis Sanita B. 220118 - Paldies

*********************

=>28. Ksenija D. 69 g. – neliels radio aparāts, diabētiskie kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Omulīga kundze, čakla nodarbību apmeklētāja un radošu darbu darinātāja, dziedātāja.
29. Aina S. 74 g. – diabētiskie kārumi, tēja, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kundze ar bagātu dzīves un darba pieredzi, visādu jaunumu paziņotāja. - sagādās Eņģelis Kristīna K. 170118 - Paldies
30. Nataļja I. 58 g. – mīkstā rotaļlieta (no 30-50 cm lācis, kaķias, zaķis), skaista mantiņa, lelle, krāsojamā grāmatiņa un zīmuļi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīkstie gardumi (cepumi). Bērnišķīga sieviete ar smagiem garīga rakstura traucējumiem. - sagādās Eņģelis Dace R. 130218
31. Astra Ā. 64 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, zaķis, kaķis), kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa, jauka kundze, daudz guļ gultā. - sagādās Eņģelis Indra F. (Lielbritānija)120218
32. Fjodors N. 73 g. – spilvens (50x70, plus 2 skaistas spilvendrānas), kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, mazrunīgs kungs, visu dienu klusītēm staigā pa gaiteni. - sagādās Eņģelis Irina M. 050118 - Paldies
33. Jānis V. 76 g. – spilvens (50x70 cm, plus 2 skaistas spilvendrānas), sķīstošā kafija, kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, mazrunīgs kungs, liels kafijas cienītājs. - sagādās Eņģeļi Liene un Xavier 100118 - Paldies
34. Jānis S. 68g. – kāds zinātnisks žurnāls, spilvens (50x70 cm, plus 2 skaistas spilvendrānas), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, nerunīgs kungs, ļoti taupa elektroenerģiju. - sagādās Eņģeļi Liene un Xavier 100118 - Paldies
=>35. Jānis M. 45g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), speciāla pudele dzeršanai (ne lielāka, kā 0,5l), plediņš (140x200 cm). Guļošs vīrietis, plediņš noderēs, lai apsegtos, kad sēž ratiņkrēslā.
36. Andris R. 81 g. – spilvens (50x70 cm, plus 2 skaistas spilvendrānas), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds (140x200 cm), kārumi (zefīrs). Guļošs vīrietis, pagātnē mākslinieks. - sagādās Eņģelis Anita K. 020218 - Paldies
=>37. Valdis Z. 41 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), dažādi gardumi, kafija. Daudz laika pavada guļot, liels kafijas kārumnieks.
=>38. Larions F. 68 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), kārumi, tēja. Kungs ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, kas prasa individuālu uzraudzību.
39. Juris J. 54 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), plediņš (140x200 cm), kārumi. Kungs daudz laika pavada guļot. - sagādās Eņģelis Ilona T. 100218
40. Anna R. 82 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis). Guļoša  kundze. - sagādās Eņģeļi Liene un Xavier 070218 - Paldies
=>41. Ilga M. 49 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, kaķis, lācis, zaķis). Kundze ar ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem, daudz laika pavada guļot.
42. Tatjana P. 56 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi. Kundze ir neredzīga, daudz laika pavada guļot. - sagādās NSUS BIEDRĪBA 150218
43. Erna L. 66 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi. Bērnišķīga kundze ar ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem, daudz laika pavada guļot. - sagādās NSUS BIEDRĪBA 150218
44. Stepanida M. 66 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi, tēja. Klusa kundze. - sagādās NSUS BIEDRĪBA 150218
45. Valentīna R. 47 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi. Bērnišķīga kundze ar ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem. - sagādās NSUS BIEDRĪBA 150218
46. Anžela P. 42 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Sieviete daudz laika pavada guļot. - sagādās NSUS BIEDRĪBA 150218
47. Jurijs Š. 71 g. – spilvens (50x70 cm, plus 2 skaistas spilvendrānas), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), radioaparāts. Mazrunīgs kungs, vāja redze. - sagādās Eņģelis Daiga P. 050118 - Paldies
48. Vadims B. 33 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi, limonāde, tēja, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Bērnišķīgs puisis ar smagiem garīga rakstura traucējumiem. - sagādās Eņģelis Ilona T. 100218
49 .Jānis P. 47 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).  Bērnišķīgs puisis ar smagiem garīga rakstura traucējumiem. - sagādās NSUS BIEDRĪBA 150218
50. Visvaldis Ā. 71 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), kārumi. Nerunīgs, noslēgts vīrietis, daudz laika pavada guļot. - sagādās Eņģeļi Liene un Xavier 070218 - Paldies
=>51. Vitālijs J. 60 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), zefīrs, tēja. Vīrietis ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, mazrunīgs.
=>52. Jānis B. 40 g. – mobilais tālrunis (drīkst būt mazlietots ar zīmīti klāt par telefona statusu), kārumi, higiēnas preces, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Strādīgs vīrietis.
53. Mareks K. 35 g. – kārumi, higiēnas preces, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs jaunietis, patīk mūzika, radiotehnika. - sagādās Eņģelis Zane B. 050118 - Paldies
=>54. Sergejs G. 36 g. – kafija (šķīstošā), kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), higiēnas preces. Strādīgs puisis, patīk klausīties mūziku.
=>55. Indulis K. 61 g. – kafija (šķīstošā), kārumi, higiēnas preces, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).
=>56. Vladimirs L. 50 g. – magnetafons ar disku atskaņotāju (drīkst būt mazlietots ar klāt zīmīti par statusu) vai parastie un krāsainie zīmuļi, zīmēšanas bloki. Vīrietis ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, īpatnējs, patīk zīmēt un darīt radošus darbus.
57. Ināra O. 67 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Omulīga kundze. - sagādās Eņģelis Aiga V. 050218 - Paldies
58 Lūcija P. 60 g. – spilvens (50x70 cm, plus 2 skaistas spilvendrānas), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), kārumi. Jauka, ticīga kundze, apmeklē radošās nodarbības, dziedāšanu. - sagādās Eņģelis Arnita P. (Vācija) 060118 - Paldies
59. Austra K. 63 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi. Bērnišķīga kundze ar ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem, nerunā. - sagādās Eņģelis Ilona T. 100218
60. Lidija Vija O. 75 g. – spilvens (50x70 cm, plus 2 skaistas spilvendrānas), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), kārumi (diabētiskie). Kundze ar ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem. - sagādās Eņģeļi Sanita un Roberts 100118 - Paldies
=>61. Ludmila Z. 59 g. – kārumi (diabētiskie), tēja, kafija (šķīstoša), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds (140x200 cm). Kārtīga kundze, ikdienā čakli kopj savu istabu.
=>62. Ludmila S. 76 g. – diabētiskie kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), tēja, pleds (140x200 cm). Kundze ar bagātu dzīves pieredzi, kas pelnīti atpūšās.
63. Vanda F. 79 g. – mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds (140x200 cm). Kundze ar ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem.  - sagādās Eņģelis Ilona T. 100218
64. Nataļja I. 31 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), kārumi, kafija (šķīstošā). Čakla, strādīga jauniete. - sagādās NSUS BIEDRĪBA 150218
65. Marta N. 83 g. – vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), šokolāde, silts pleds (140x200 cm). Jauka sieviete ar sūru un bagātu dzīves un darba pieredzi.  - sagādās Eņģelis Eva Š. 060218
=>66. Zoja T. 58 g.   – radioaparāts, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds (140x200 cm), gardumi.
67. Regīna S. 84 g. – gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds (140x200 cm). Sabiedriska kundze ar bagātu dzīves un darba pieredzi. - sagādās Eņģelis Ilona T. 100218
68. Lidia S. 62 g. - mīļmantiņa (30-50 cm, lācis, kaķis, zaķis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds (140x200). Smagi slima kundze, pārvietojas ratiņkrēslā. - sagādās Eņģelis Ilona T. 100218
69. Jevgenija L. 89 g. – speciāla pudele dzeršanai, spilvens (50x70 cm, plus 2 skaistas spilvendrānas), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds (140x200). Guļoša kundze. - sagādās Eņģelis Anita K. 020218 - Paldies

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī


Ozolnieku novada pašvaldības SAC "Zemgale"
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Aina R. 85 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Alvars Šteinbergs)
Ozolnieku novada pašvaldības SAC "Zemgale", Skolas iela 9, Ozolnieki, Ozolnieku nov., LV-3018
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Saraksts iesniegts 14.02.2018.

1. Aina R. 85g. - vēlētos kādu piespraudīti, krellītes, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa, dzīvesgudra, gaumīga.
2. Vija O. 77g. -  būtu pateicīga par B grupas vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam 1-3 mēneši), dažādi kārumi, silts pleds. Kustību traucējumi, ļoti mērķtiecīga, neatlaidīga.
3. Ingrīda V. 71g. - vēlētos saulesbrilles, nelielu radioaparātu, dažādi kārumi (diabētiķiem), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Neredzīga, cukura diabēts.  
4. Ilga D. 67g. - vēlētos šķīstošo kafiju (ilgākam laikam), skaistu kafijas krūzīti ar tasīti, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Nav neviena tuvinieka, nervoza, bet izpalīdzīga.
5. Valērijs B. 53g. - būtu priecīgs par rokas pulksteni, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kustību traucējumi.
6. Jurijs M. 65g. - vēlētos rokas pulksteni, kafiju, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kustību traucējumi, kluss.
7. Antons T. 61g. - Priecātos par elektrisko skūšanās aparātu, rokas pulksteni, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kustību traucējumi, nav kontakta ar tuviniekiem.
8. Raimonds L. 68g.  -Silts pleds, platmasas ūdens pudele gulošiem cilvēkiem (jautāt NSUS biedrībā, ja nav skaidrs kāda pudele), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guļošs, saskarsmes ierobežojumi.
9. Lidija T.  76.g - vēlētos siltas zeķītes vairākus pārus (40. izmērs), mīkstā mantiņa (suns, lācis, zaķis, kaķis 30-50 cm), silts pleds, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Neredzīga, nervoza.
10. Anna B. 72g. - prieks būtu mīksto mantiņu (lācis, kaķis, zaķis, suns 30-50 cm), silts pleds (140x200 cm), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Neredzīga, guļoša, labestīga.
11. Olga F. 84g - vēlētos smuku siltu cepurīti, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Demence, aktīva piedalās pulciņos, pasākumos.
12. Jānis L.  67g. - vēlētos vīriešu zeķes (vairāki pāri) liela izmēra (40/42 izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Izpalīdzīgs savam kaimiņam.
13. Vilnis C. 61.g - vēlētos rokas pulksteni, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). 2.grupas invalīds, radu nav, depresīvs.
14. Arnis C. 69g. - vēlētos zeķītes vairākus pārus (40/42 izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), platmasas ūdens pudele gulošiem cilvēkiem (jautāt NSUS biedrībā, ja nav skaidrs kāda pudele).  Guļošs, kopjams.
15. Tatjana V. 62g. -  vēlētos kafiju, krāsu zīmuļus, krāsojamās grāmatiņas (lielākiem zīmējumiem, ar ziediem), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). 2. grupas invalīde, labprāt piedalās pulciņos, patīk rokdarbi.
16. Broņislava D. 89g. - vēlētos krāsainas bumbiņas (30 cm diametrā), siltas zeķītes (____ izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Katru rītu vingro, aktīva, demence.  
17. Aleksandra P. 91g. - vēlas mobilo telefonu (var mūt mazlietots, jābūt klāt zīmītei, ka mazlietots) ar lielām pogām un rokas pulksteni, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājoša, aktīva ar atmiņas traucējumiem.
18. Jānis K. 67g. - vēlas divas lielās bundžas Jakobs šķīstošās kafijas, lai uzlabotu tonusu, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā, amputēti vairāki rokas pirksti.
19. Uldis T.  63g. - vēlas vienreiz lietojamos bārdas skuvekļus un putas, lai varētu pats sevi sakopt, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā ar kājas amputāciju.
20. Biruta Z. 72.g - priecātos par lielu mīksto rotaļmantu (kaķis, zaķis, lācis, suns), dažādi kārumi (diabētiķiem), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Invalīde no bērnības, cukura diabēts.
21. Valentīna R. 65g. -vēlas sieviešu rokas pulksteni (priecīgās krāsās), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar rollatora palīdzību, aktīva.
22. Jānis K. 54g. - vēlas sporta kostīmu  (48.izmēru), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājošs, invalīds no bērnības.
23. Valērijs D. 49g. - vēlas sev rokas pulksteni, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar elkoņspieķi.
24. Ignāts S. 86g. - vēlētos siltu jaku ar pogām un kabatām (48/50 izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājošs, patīk vērot apkārtni.
25. Raisa J. 58g. - vēlas sieviešu smaržas (vieglas, rūgtās), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar grūtībām, tīrīga, kārtīga.
26. Pāvels B. 56g. - vēlas sporta kostīmu, 52, 54 izmērs (XXL), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Invalīds ratiņkrēslā, kluss, mierīgs.
27. Inese V. 59g. - vēlas gultas veļas komplektu (vienvietīgo 2,20 x1,5 izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Rosīga, staigājoša, gaumīga.
28. Ņina V. 72g. - vēlas rūgtas sieviešu smaržas (viegls aromāts), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kustīga, vasarā patīk lasīt ogas.
29. Gunārs L. 78g. - vēlas sev lielu melnu lietussargu, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā, daudz uzturas ārā svaigā gaisā.
30. Viktors K. 64g. - vēlas Jacobs šķīstošo kafiju, lai uzlabotu tonusu, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā
31. Ilmārs M. 56g. - vēlas apavus vasarai (45. izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Daudz staigā, kārtīgs.
32. Jānis D. 89g. - vēlas vasaras kurpes pelēkā krāsā, 42 izmērs, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Rūpējas par savu veselību, daudz staigā svaigā gaisā.
33. Pāvels T. 88g. - vēlas jaunus apavus („krokšus” 46 izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Daudz staigā, uzturas svaigā gaisā.
34. Vēsma P. 89g. - vēlas lielas tamboradatas un vilnas dziju, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā,  ļoti patīk adīt.
35. Anna P. 89g. - vēlas jaunas istabas čības. Staigājoša, rūpējas par sevi.
36. Viktors P. 72g. - vēlas jaunu jaku ar rāvējslēdzēju 46/48 izmērs (XL), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar rollatoru.
37. Vladimirs S. 87g. - vēlas elektrisko bārdas skuvekli un higiēnas preces, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Abu kāju amputācija, ratiņkrēslā.
38. Pēteris S. 65g. - vēlētos Jacobs šķīstošo kafiju, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā, amputētas abas kājas, visiem gatavs  palīdzēt.
39. Aivars H. 53g. - vēlas sporta kostīmu, 54-56 izmērs (XXXL), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā, funkcionālie traucējumi, patīk klausīties mūziku.
40. Monika B. 87g. - vēlas dabīgi malto zaļo Jakobs Kronung kafiju (vairākus iepakojumus), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ļoti, kārtīga, ada, lasa laikrakstus, patīk cienāt citus ar kafiju.
41. Zaiga Z. 86g. - vēlas lielo Jakobs šķīstošo kafiju, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Lēnām staigā ar spieķīti, lasa grāmatas.
42. Anna R. 89g. - vēlas 1 kg šokolādes konfektes, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājoša, patīk lasīt ogas, sēnes, ziemā lasa grāmatas.
43. Imants C. 82 g. - vēlas makšķeri, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar diviem elkoņspieķiem, ļoti patīk makšķerēt.
44. Jurijs L. 90g, - vēlas labus, krāsu zīmuļus un krāsojamās grāmatiņas (lielākiem zīmējumiem), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājošs, ļoti patīk un izdodas skaisti zīmēt.
45. Zigrīda A. 71g. - vēlas vienkāršu mobilo telefonu (ja mazlietots, tad klāt zīmīte par telefona stāvokli), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk darboties ar datoru, invalīde no bērnības.
46. Jānis M. 62g. - vēlas jaunus apavus („krokšus” 46.izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Daudz staigā ārā, apmeklē vingrošanas.
47. Valentīna K. 91g. - Vēlas elektrisko tējkannu (0,5 l), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). staigā ar rollatora palīdzību, dievticīga.
48. Valentīna B. 92g. - vēlētos rokas pulksteni ar lieliem cipariem, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājoša, patīk ar autobusu izbraukt no centra.
49. Anatolijs K. 64g. - vēlētos šķīstošo kafiju, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Funkcionālie traucējumi, tomēr staigā.
50. Edvīns J. 85g. - vēlas bārdas skuvekli – Gillete Fusion Power, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Sarakstījis grāmatas, dzejoļus, izglītots, dievticīgs.
51. Genādijs H. 69g. - vēlas lielu spilvenu (50x70) ar 2 spilvendrānām, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Kāju amputācija, pārvietojas ratiņkrēslā.
52. Lilija Z. 69g. - vēlētos gaišas krāsas pidžamas (2 gab. 48 izmērs XL), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guļoša , skatās TV pārraides.
53. Jānis Z.  87g. - vēlētos elektrisko bārdas skūšanas aparātu, hogiēnas preces, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar rollatora palīdzību, palīdz savai radiniecei.
54. Aleksandrs R. 71.g - Dažādas higiēnas preces, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vientuļš, kluss.
55. Marija D. 87g. - vēlas jaunu dzirdes aparātu (_______ tiks precizēts), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vientuļa, daudz lasa, problēmas ar dzirdi.
56. Gunta Z. 52g. - vēlas salmu cepuri,saules brilles, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā, patīk zīmēt un krāsot.
57. Valentīna F. 76.g - dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), šprotes. Saskarsmes ierobežojumi. Mierīga, patīk bērni.
58. Aleksandrs Š.-75.g - vēlas rokas pulksteni, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā, lasa grāmatas, interesē sporta pārraides, politika.
59. Alberts P. 74.g - vēlas mazo radio, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā, kluss, mierīgs.
60. Antons B. 72.g - vēlas tēju, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Ratiņkrēslā, mierīgs, muzikāls, spēlē bajānu, klavieres.
61. Laimonis Š. 84.g. - vēlas radio, kur var likt arī diskus un kasetes (var būt mazlietots, par ko klāt jābūt zīmītei), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Akls, spēlē akardeonu, galants.
62. Ziedonis M. 78g. - vēlas sporta bikses 48 izmēru (XL), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājošs, komunikabls, patīk stāstīt anekdotes.
63. Sarmīte P. 80g. - vēlas rūgtās smaržas (viegls aromāts) un šķīstošo kafiju, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājoša, apmeklē pulciņus, klusa, mierīga.
64. Dzintra B. 72g. - vēlas 41. izmēra  vasaras sandales, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar rollatora palīdzību, apmeklē rokdarbu pulciņu. Atsaucīga, komunikabla.
65. Larisa R. 78g. - vēlas vasaras halātu (2. gab., 52-54 izmēru), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), staigā ar elkoņspieķa palīdzību, apmeklē rokdarbu pulciņu un centra pasākumus.
66. Silvija K. 86g. - vēlas lielo bundžu šķīstošo kafiju Jacobs, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), nedaudz staigā, kautrīga, bailīga, klusa.
67. Edmunds Š. 91g. - vēlas 44 izmēra vasaras sandales ar klipšiem, dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigājošs, vairākas reizes dienā iet ārā, pieklājīgs, akurāts, uzmanīgs.
68. Līga G. 55g. - vēlas spilvenu (50x70 cm +2 skaistas spilvendrānas), plediņu (140x200 cm), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), divus mīkstos spilvenus, ko var izmantot ratiņkrēslā (tādus, ko liek uz parastajiem krēsliem). Invalīde, pārvietojas ratiņkrēslā. Smaidīga, labestīga, pateicīga.
69. Ausma T. 79g. - vēlas dušas želeju, mīkstinošu ādas krēmu, dažādi mīkstie kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), platmasas ūdens pudele gulošiem cilvēkiem (jautāt NSUS biedrībā, ja nav skaidrs kāda pudele). Guļoša, kopjama, klusa.
70. Aivars F. 59g. - vēlas sporta kostīmu 54-56 izmērs (XXL), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), staigājošs invalīds, atsaucīgs, izpalīdzīgs.
71. Dainis M. 67.g - vēlas Omega -6 (ilgākam laikam 1-3 mēneši), vitamīnus atmiņai un šķīstošo kafiju Merild, dažādi kārumi. Invalīds, pārvietojas ratiņkrēslā, komunikabls.
72. Biruta Š. 89.g - vēlas B grupas vitamīnus (ilgākam laikam 1-3 mēneši) un krēms EVELIN cosmetics, dažādi gardumi, staigā ar rollatora palīdzību, regulāri iet laukā, rūpējas par sevi.
73. Marta M. 87g. - vēlas sporta apavus ar šņorēm (39. izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar spieķīti, apmeklē pasākumus, labsirdīga, pateicīga.
74. Velta Z. 90g. - vēlas istabas čībiņas (37 izmēru, neslīdošas, stabildas), dažādi kārumi un acīm vitamīnus (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Staigā ar rollatora palīdzību, ļoti pieticīga, klusa, apmeklē pasākumus.
75. Ludmila I. 65g. - vēlas vilnas retūzes (52 izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), staigā ar rollatora palīdzību, cenšas būt patstāvīga, apmeklē pasākumus.
76. Lidija R. 77g. - vēlas vieglas vasaras sandales ar regulējamiem klipšiem (38 izmērs), dažādi kārumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), staigā ar rollatora palīdzību, komunikabla, labsirdīga, skatās TV.
77. Olga G.  99g. - vēlas ādas krēmu sausai ādai (ilgākam laikam), vitamīnus acīm un kauliem (ilgākam laikam 1-3 mēneši), dažādus gardumus

****************

Būs papildinājums .... :)

 

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī


Visi zemāk esošie sapnīši jau ir rezervēti!


 SIA “Veselības centrs Ilūkste” sociālās aprūpes nodaļa Subate
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Pauls P. 39 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Jeļena Sičeva)
SIA “Veselības centrs Ilūkste” sociālās aprūpes nodaļa Subate, Sporta 20, Subate, Ilūkstes novads, LV - 5471
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Saraksts iesniegts 15.12.2017.

1. Pauls P., 39 g. - Sapņo par gardu šķīstošo kafiju, kādu našķi (piem. cepumi, šokolādes konfektes) pie kafijas un krāsainu izglītojošu enciklopēdiju (latviešu val.), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ir nopietns, zinātkārs. Daudz lasa. - sagādās Eņģeļi Līgas V. ģimene 191217 - Paldies
2. Viola A., 25g. – Vēlas kinderolas, zīmēšanas piederumus (piem. - flomasterus, guaša krāsas, akvareļu krāsas, zīmuļus) un galda spēli monopols, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ir bērnišķīga, aktīva. Patīk darboties radoši, ir čakla zīmējumu krāsotāja. - sagādās Eņģelis Baiba K. 070118
3. Rasma G., 28g. – Sapņo par MP3 austiņām, kādu našķi pie kafijas + krūzīti ar suņu attēlu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ikdienā labprāt klausās mūziku, darbojas radoši. - sagādās Eņģeļi LU Infrastruktūras departamenta komanda 070218
4. Arvis P., 48 g. – Vēlas šķīstošo kafiju, našķi pie kafijas (īpaši karameļu konfektes), odekolonu pēc skūšanās un matu šampūnu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Anastasija Ž. 181217 - Paldies
5. Jevgenijs S., 63 g. – Sapņo par labu pretblaugznu šampūnu, jaunu lietussargu, odekolonu pēc skūšanās, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Anastasija Ž. 181217 - Paldies
6. Valentīns P., 57 g. – Vēlas šķīstošo kafiju, melno aplejamo tēju, kādu našķi, skūšanās putas, vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģelis Anastasija Ž. 181217 - Paldies
7. Jāzeps M., 66 g – Vēlas šķīstošo kafiju, labu pretblaugznu šampūnu, vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.) un dažādus gardumus (vēlams, kas domāti diabētiķiem). Jāzeps nav diabētiķis, bet ir riska grupā, kam ikdienā tiek ierobežoti saldie produkti. - sagādās Eņģelis Anastasija Ž. 181217 - Paldies
8. Henriks P., 52 g. – Sapņo par šķīstošo kafiju un našķi pie kafijas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ir patstāvīgs. Labprāt ikdienā skatās TV. - sagādās Eņģelis Anda T. 070218
9. Zina D., 60 g. – Vēlas dabīgo kafiju Paulig, dažādus našķus (šokolādes konfektes, karameles, piparkūkas) pie kafijas un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģelis Madara A. mamma 151217 - Paldies
10. Jadviga S.,  74 g. – Ir čakla rokdarbniece. Ada zeķes mazbērniem, tamborē. Tāpēc labprāt priecātos par kādu vilnas dzijas kamoliņu, adatu komplektu zeķu adīšanai (Nr.2,5 vai Nr.3), vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.) un dažādiem gardumiem. - sagādās Eņģelis Mārīte M. 171217 - Paldies
11. Juris Z., 49 g. – Vēlas šokolādi, vafeļu -  šokolādes konfektes, piparkūkas, skūšanās piederumus, odekolonu pēc skūšanās un jaunu spēļu kāršu komplektu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Alise Z. 181217 - Paldies
12. Jānis L., 59 g. – Vēlas odekolonu vai krēmu pēc skūšanās, dabīgo kafiju un mobilo telefonu (parasto ar lielām pogām, var būt mazlietots par ko jāinformē ar papildus zīmīti pie telefona), dažādi gardumi un vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Elīna S. 201217 - Paldies
13. Ziedonis K., 57 g. – Vēlas odekolonu pēc skūšanās, dušas želeju, sienas noplēšamo kalendāru (vēlams “Santa” izdevniecības no sērijas Ieva), bundžiņu garda šķīstošās kafijas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Ilze G. 191217 - Paldies
14. Leonora K., 22 g. – Sapņo par gardu šķīstošo kafiju un našķi pie kafijas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ir fanātiska mūzikas mīļotāja. Patīk darboties radoši. - sagādās Eņģeļi LU Infrastruktūras departamenta komanda 070218
15. Pāvels M., 35 g. – Vēlas mūzikas disku (krievu grupas Руки Вверх), piezīmju blociņu un dažādu krāsu pildspallvas. Neateiktos arī no kāda kārumiņa, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ikdienā ir ļoti aktīvs, izpalīdzīgs, darbīgs. - sagādās Eņģeļi Līgas V. ģimene 191217 - Paldies
16. Jānis B.; 46 g. – Sapņo par siltiem ziemas zābaciņiem tumšā krāsā (40. izm.), dušas želeju, mīkstu frotē dvielīti, dažadiem gardumiem un vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Māra Z. 181217 - Paldies
17. Oksana B., 39 g. – Vēlas šķīstošo kafiju, siltas čībiņas (38. izm.), šampūnu un smaržas (ar svaigu aromātu). Priecātos arī par raibiem dzijas kamoliņiem, dažādiem gardumiem un vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ir čakla zeķu adītāja. - sagādās Eņģelis Elizabete 151217
18. Olga M.,  64 g. – Vēlas galda kalendāru (vēlams krievu val.), kādu dzijas kamoliņu, smaržīgas ziepītes un gardumiņu (domātus diabētiķiem), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Olga nav diabētiķe, bet ir riska grupā, kurai ikdienā tiek ierobežoti saldie produkti. - sagādās Eņģelis Liene S. 151217
19. Inese A., 44 g. – Sapņo par jaunu matu fēnu, zīmēšanas piederumiem (piem. flomasteri, zīmuļi), jauku krāsojamo grāmatiņu un kādu našķīti pie tējas, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģeļi Līgas V. ģimene 191217 - Paldies
20. Aleksejs S., 44 g. – Vēlas šķīstošo kafiju, kārumiņu pie kafijas, skūšanās piederumus, basketbola bumbu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - agādās Eņģelis Katrīna Š. 211217 - Paldies
21. Vilma L., 52 g. – Vēlas matu krāsu (tumšu - rudu, sarkanīgu nokrāsu), smaržīgu dušas želeju, kādu kārumiņu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Priecātos arī par dažādiem raibiem dzijas kamoliņiem. Ir čakla rokdarbniece. Daudz ada, tamborē. - sagādās Eņģelis Sandra G. 161217 - Paldies
22. Oļa M., 54 g. – Vēlas šampūnu, smaržīgas ziepītes, kādu gardumiņu pie kafijas +  krūzīti ar puķu attēlu un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģelis Elizabete 151217
23. Jānis V., 59 g. – Vēlas lielu bundžu šķīstošās kafijas, kādu kārumiņu pie kafijas, šampūnu, dušas želeju, odekolonu pēc skūšanās un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.).  - sagādās Eņģelis Inita A. 171217 - Paldies
24. Juris R., 50 g. – Vēlas gardu šķīstošo kafiju, odekolonu pēc skūšanās, vingrošanas bumbu (diam. 55 cm), dažādus gardumus un vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģeļi LU Infrastruktūras departamenta komanda 070218
25. Jānis L., 77 g. – Vēlas kādu kārumiņu, žiletes priekš skuvekļa, odekolonu pēc skūšanās, jaunu radio aparātu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Vilnis K. 181217 - Paldies
26. Imants M., 67 g. – Vēlas kādu kārumiņu, dušas želeju un šampūnu šampūnu, dažādus gardumus, vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģelis Madara A. 151217 - Paldies
27. Tatjana A., 31 g. – Vēlas dažādus kārumus, dušas želeju, barojošu roku krēmu, vingrošanas bumbu (diam. 55 cm.), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās Eņģelis Inita A. 171217 - Paldies
28. Karterijs A., 67 g. – Vēlas šķīstošo kafiju, kārumu pie kafijas, skūšanās piederumus un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.).  - sagādās Eņģelis Orijana 151217 - Paldies
29. Ilgvars Š., 68 g. – Vēlas kādu kārumiņu, skūšanās piederumus, dušas želeju, odekolonu pēc skūšanās un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģelis Iveta G. 181217 - Paldies
30. Valentīna B., 86 g. – Vēlas kādu kārumiņu, mutes skalojamo līdzekli Listerin, vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Priecātos arī par mīkstu, siltu, košu plediņu. - sagādās Eņģelis Elizabete 151217
31. Tamāra S., 69 g. - Vēlas kādu kārumiņu, smaržīgu dušas želeju, vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Priecātos arī par mīkstu, siltu, košu plediņu un košām matu gumijām. - sagādās Eņģelis Anastasija Ž. 181217 - Paldies
32. Markijs Ļ., 69 g. – Vēlas kādu kārumiņu pie kafijas, dušas želeju, odekolonu pēc skūšanās, un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģeļi Ilze un Uldis 151217 - Paldies
33. Emilians B., 78 g. – Vēlas kādu kārumiņu (Emilians ir diabētiķis), dušas želeju un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģelis Katrīna P. 151217 - Paldies
34. Viktors Š., 42 g. – Vēlas zīmēšanas piederumus – krāsainus flomasterus, zīmēšanas albumu, vingrošanas bumbu (diam. 55 cm), odekolonu pēc skūšanās un kādu gardumiņu ar zemu cukura sastāvu, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Viktors nerunā, toties saprot visu teikto. Ir aktīvs. Labprāt krāso, raksta kā arī patīk sportiskas aktivitātes. - sagādās Eņģelis Ieva P. 181217 - Paldies
35. Svetlana M., 35 g. – Vēlas kādu kārumiņu, dušas želeju, labu pretblaugznu šampūnu un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). - sagādās Eņģelis Zane B. (Jelgava) 181217 - Paldies
36. Lidija A., 61 g. – Sapņo par siltām čībiņām (39. izm.), kādu gardumiņu, vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.) un smaržīgu dušas želeju. - sagādās Eņģelis Iveta G. 181217 - Paldies
37. Jānis O.,  77 g. – Priecātos par vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.), dušas želeju, odekolonu pēc skūšanās. Jānis ir kurlmēms, tomēr labprāt skatās TV un apčubina savus nevarīgos istabas biedrus. - sagādās Eņģelis Inga 161217 - Paldies
38. Vladislavs Ņ., 69 g. – Vēlētos kādu gardumiņu, dušas želeju, skūšanās piederumus, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vladislavs ir kurlmēms, tomēr ikdienā labprāt uzturās cilvēku sabiedrībā, ar interesi vēro citu darbošanos, arī pašam patīk iesaistīties dažādas aktivitātes. - sagādās Eņģelis Inga 161217 - Paldies
39. Jezups K., 74 g. – Vēlas kādu kārumiņu (šokolādes konfektes, šokolāde), skūšanās piederumus, odekolonu pēc skūšanās un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Jezups ir kurlmēms. Labprāt ikdienu pavada pastaigās vai skatoties TV. - sagādās Eņģelis Līga K. 151217
40. Sergejs I., 29 g. – Priecātos par kādu gardumiņu, mīksto mantiņu (no 30 līdz 50 cm, suns, kaķis, zaķis, lācis) un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Sergejs nerunā. Ļoti patīk rotaļāties ar bumbu. - sagādās Eņģelis Inita A. 171217
41. Edmunds E., 29 g. – Priecātos par mīkstu, siltu, košu plediņu, ūdens dzeramo pudeli (ne stikla, neslīd ārā no rokām, krāsainu, drošu), vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Edmunds nerunā. Labprāt skatās TV. - sagādās Eņģelis Laima B. 191217
42. Igors P., 29 g. - Priecātos par mīkstu, siltu, košu plediņu, dzeramo pudeli (ne stikla, neslīd ārā no rokām, krāsainu, drošu) un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Igors nerunā. Pa iestādi pārvietojas šļūcot uz dibena. - sagādās Eņģelis Vējkāju ģimene 201217 - Paldies
43. Jeļena Š., 35 g. – Priecātos par kādu gardumiņu, dzeramo pudeli (ne stikla, neslīd ārā no rokām, krāsainu, drošu) un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Jeļena nerunā, ir guloša. - sagādās Eņģelis Ieva M. 181217 - Paldies
44. Silvija A., 69 g. - Vēlas šampūnu, dušas želeju, dzeramo pudeli un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Priecātos arī par mīkstu, siltu, košu plediņu. Silvija ir guloša, tomēr vienmēr optimistiski noskaņota. Kad spēj, tad labprāt aprunājas, pajokojas. - sagādās Eņģelis Sabīne O. Liepāja 151217
45. Valērijs K., 64 g.  – Vēlas kādu gardumiņu,  šampūnu, dušas želeju, dzeramo pudeli un vitamīnu kompleksu (ilgākam laikam - 1-3 mēn.). Priecātos arī par mīkstu, siltu, košu plediņu. Valērijs ir gulošs, diabētiķis. - sagādās Eņģelis Iveta A. 181217 - Paldies

 * saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

Papildus nepieciešams:

    Sociālās aprūpes nodaļā Subate mitinās cilvēciņi ar dažādām interesēm – čaklas rokdarbnieces, kuras ada zeķes, kleitas, kostīmus, radošo darbiņu veicēji – kuri zīmē, līmē, krāso, griež un veido. Ir aizrautīgi grāmatu lasītāji un mūzikas cienītāji. Šiem cilvēkiem ikdienu patīk pavadīt radoši un aizraujoši. Tāpēc mēs visi priecātos un būtu ļoti pateicīgi Labajiem Enģeļiem par iespēju saņemt arī dažādus materiālus ar ko ikdienā darboties:
• rokdarbu materiāli (dzija, adāmadatas, tamboradatas);
• zīmēšanas un veidošanas piederumi (krāsainais papīrs (biezs un plāns), dekoratīvais papīrs, flomasteri, guaša krāsas, līme, motīvu caurumotāji, dekoriņi (fliterīši, strazas utml.), krāsojamās grāmatiņas;
• vingrošanas piederumi (dažādas bumbas, vingrošanas bumbas (dažāda diametra), vingrošanas paklājiņi, lidojošie šķīvji);
• galda un brīvā laika spēles (loto, UNO, Alias, puzles).
 


Uzmanīgi izlasi raksta sākumā informāciju: projekta noteikumus, ieteikumus un citu svarīgu informāciju.

 

UZMANĪBU!
Jebkura sarakstu publicēšana ārpus NSUS biedrības oficiālās mājas lapas vai Eņģeļa pasts mājas lapas ir aizliegta bez NSUS biedrības vadītājas atļaujas!