«.... arī vecie cilvēki sapņo!» / aktīvais saraksts

    Projekts aktīvs no 22.03.2017.
    NSUS labdarības biedrības atbalsta projekta senioriem «Tu neesi viens!» ietvaros, izveidots projekts Eņģeļa pasts- «.... arī vecie cilvēki sapņo!» - piepildi kāda veca cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl pansijās un aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām ..... iepriecināsim arī viņus.
    Šis projekts ir atrodams NSUS projekta "Eņģeļa pasts" Facebook lapā, kuram nepieciešams pievienoties, lai saņemtu visu operatīvāko informāciju par projekta kustību.

Mums kopā viss izdodas un izdosies! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja
Projekta idejas autore un vadītāja
26667444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tiem, kuri izrādījuši interesi par ziedojumiem finanšu jomā šim projektam, lūgums ziedot:
Biedrība NSUS
40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums Eņģeļa pastam
______

PayPal konts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Engela pasts 2017 01 tituls web

NSUS sadalosaa josla 02

Projekta noteikumi:
1. Izvēlies jebkuru senioru un viņa sapnīti un obligāti paziņo par to, nosūtot info (nokopējot visu rindiņu un pierakstot kurš centrs) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
2. Kad esi saņēmis atbildi uz e-pastu, ka sapnītis "Atzīmēts", tad sagatavo sapnīti un nosūti pa taisno uz norādīto adresi (konkrēts centrs)
3. Sūtīt tikai jaunas mantas (ja nav atļautas mazlietotas mantas) un saldumus, kuriem ir garāks termiņš.
4. Lūgums, Latvijā dzīvojošiem, sapnīti sagatavot un nosūtīt, ne ilgāk, kā vienas nedēļas laikā (patiešām būtiski). Ārpus Latvijas - sapnītis sagatavojams un nosūtāms tādā laika posmā, kā iespējams. Reģistrējot sapnīša pieteikumu, aiz pieteicēja tiek ielikts datums, kurā sapnītis ir rezervēts. Ja tas kavēsies trīs nedēļas, rezervācija bez brīdinājuma tiks noņemta un sapnītis gaidīs jaunu Eņģeli piesakamies. Paziņo, ja notikusi kāda aizķeršanās!
5. Lūgums pievienot klāt kartiņu ar kaut ko mīļu un uzmundrinošu. Variet arī norādīt savu informāciju (ja vēlaties), ja gadījumā seniors vai centrs vēlēsies pateikties personīgi (vārds, pilsēta, telefona numurs)
6. Šis sūtījums netiks pārbaudīts biedrībā, kā citi projekti (jo tiek sūtīts pa tiešo uz centru), tapēc esiet ļoti atbildīgi par to, ko nosūtiet senioram.
7. Lūgums OBLIGĀTI 100% apmaksāt sūtījumu, jo centri uz pēcapmaksu sūtījumus/pakas nepieņems. (tas no pieredzes no 2016. gada, kad uz centriem nāca sūtījumi ar iespēju izņemt pastā ar pēcapmaksu, tas nozīmē, ka sūtītājs nesamaksāja).
8. Ja Jūs pasūtiet preses abonomentu, lūgums vispirms sazināties ar NSUS biedrību, lai noskaidrotu, kā tas pareizi jāizdara, lai nerastos neskaidrības preses saņemšanas brīdī.

Aizliegtie priekšmeti
Lūdzu, pārliecinieties, ka sekojošās vielas un priekšmeti neatrodas dāvanu kastēs:
• pārtikas produkti un šķidrumi (izņēmums šokolāde un citi saldumi ar ļoti garu termiņu)
• medikamenti un priekšmeti kas satur dzīvsudrabu (izņemot barības piedevas, kas ir sarakstā)
• ar karu/vardarbību saistītas lietas un priekšmeti
• politiska vai reliģiska satura literatūru (ja tāda nav konkrēti prasīta)
• plīstoši priekšmeti (krūzītes - tikai labi iepakotas)
• viegli uzliesmojoši šķidrumi un pirotehnika

Nepieciešamā agriezeniskā saite no pansionātiem un aprūpes centriem sekojoša:
1. Tiklīdz saņemts "Sapnītis", tā jānosūta informācija uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., nokopējot visu sapnīša rindu un iekopējot e-pasta vēstulē.
2. Pēc iespējām jānofotografē "sapnīša" saņēmējs, ja protams cilvēks piekrīt un bildes jāatsūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
3. Ja mainās cilvēku saraksts "+" vai "-", tad par to jāpaziņo nekavējoties uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
4. Nepieciešama operatīva informācijas apmaiņa

Apzīmējumu nozīme, pretī katram senioram:
1. "Drīz būs zināms sapnītis" - centrs vēl nav iesniedzis seniora sapnīti
2. "sarūpēs Eņģelis piem: Elīna P. 231017 (Vācija)" - tas nozīmē, ka jau kāds pieteicies gatavot tieši šo sapnīti
3. "Paldies" - seniors ir saņēmis dāvaniņu/sapnīti personīgi un saka paldies Jums. Informācija ar šādu atzīmi tiek atjaunota mājas lapā/sarakstā 1 mēnesī, kad šo informāciju atsūta katrs konkrētais centrs. NSUS biedrība nav "pasta nodaļa", kur katru saņemšanu atzīmē datubāzē automātiski.

Projektā piedalās sekojoši aprūpes centri un pansionāti: Ģimenes krīzes centrs "Dzeguīte" (39 cilvēki); Veco ļauži mītne "Cerība" (44 cilvēki); Ērgļu novada sociālais aprūpes centrs - 2. māja (49 cilvēki) un 1. māja (47 cilvēki); Vispārējā tipa pansionāts "DERPELE" (72 cilvēks); VSAC "Zemgale", filiāle "Jelgava" (34 cilvēki); Mārcienas pansionāts (46 cilvēki); Rīgas sociālās aprūpes centrs "Stella maris" (25 cilvēki); Ķekavas novada sociālais aprūpes centrs (54 cilvēki); veco ļaužu un invalīdu pansionāts "Ābeles" (48 cilvēks); Sociālais aprūpes centrs "Baldone" (29 cilvēki); Krustpils “Jaunāmuiža”- pansionāts (66 cilvēki); Vispārējā tipa pansionāts "Preiļi" (42 cilvēki); Svētās ģimenes māja (10 cilvēki); SAC "Ziedugravas" (124 cilvēki); Rūjienas senioru māja (3 cilvēki); Aprūpes nams Urga (62 cilvēki); Ķeguma novada SAC “Senliepas” (29 cilvēki); Cesvaines novada sociālās aprūpes nodaļa (15 cilvēki); sociālais aprūpes centrs "Rugāji" (27 cilvēki); Sociālais aprūpes centrs "Pļaviņas" (28 cilvēki); sociālais aprūpes centrs "Tērvete" (160 cilvēki); Barkavas pansionāts (35 cilvēki); SIA "Pansionāts Rokaiži" (120 cilvēki); Viļakas sociālā aprūpes māja (29 cilvēki); Šķilbēnu sociālā aprūpes māja (22 cilvēki); SIA Varakļānu veselības aprūpes centrs (40 cilvēki); Varakļānu novada pansionāta "Varavīksne" (13 cilvēki); Veco ļauži mītne "Sprīdīši" (19 cilvēki); Pansionāts "Rūja" (268 cilvēki); SIA Vecpiebalgas doktorāts (26 cilvēki) .... būs vēl :)

Vitamīnu kompleksi nepieciešami pilnīgi visiem cilvēkiem centros, jo centriem tie nav jāiegādājas un pašiem cilvēkiem nepietiek finansiālu līdzekļu, lai iegādātos paši. Ne vienmēr visi cilvēki par tiem paši paprasa, tapēc tie ir pievienoti papildus, publicējot sarakstus. Paldies par sapratni.

1513 sapnīši jau tiek gatavoti/saņemti (arhīvs) no 1628

Vēl jāpiepilda 115 sapnīši

NSUS sadalosaa josla 02

 SIA "Vecpiebalgas doktorāts" cilvēciņu sapnīši
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Aivars A. 62 gadi (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Vita Antone)
SIA "Vecpiebalgas doktorāts", Gaismas iela -1A, Vecpiebalgas pagasts, Vecpiebalgas novads, LV-4122
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

26. Aigars U. 50 g.- Silts pleds, skaista krūzīte, kalendārs ar dabasskatiem, higiēnas preces,  dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Tikko ievietots aprūpes centrā.

 

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

NSUS sadalosaa josla 02

NSUS labdarības biedrība
UZMANĪBU:
piemērs, kam jābūt uz pakas:
Līga Uzulniece (OBLIGĀTI iekavās uz pakām papildus - Jūsu izvēlētā cilvēka vārds)
NSUS biedrība, Nākotnes iela 2, Ķekava, Ķekavas novads, LV2123
kā arī uz kastes jābūt papildus adresei rakstītiem atslēgas vārdiem - NSUS "Eņģeļa pasts"

Brīvie sapnīši atzīmēti ar simbolu "=>" pirms kārtas numura

UZMANĪBU! Kad esi izvēlējies sapnīti, nosūti to uz e-pastu, kā noteikumos prasīts un uzreiz uzzvani 26667444, lai saņemtu papildus informāciju. Par šiem sapnīšiem bilžu atskaites nebūs, būs tikai zaļā atzīme "Seniors pateicīgs", kā tas projektā paredzēts. Visi sapnīši tiks uzkrāti NSUS biedrībā un tad centralizēti tiks aizvesti uz pansionātu. Šie sapnīši jāsagādā patiešām ļoti operatīvi! Paldies par sapratni!

09.11.2017.

1. Sieviete 41 - foto albūmu, mazu radio, pleds, bižutērija matiem, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) Patīk mežā lasīt ogas - sagādās Eņģelis Iveta (centrs) - ir pateicīgs
2. Sieviete 38 - ziemas cepure, cimdi, šalle, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa. - sagādās Eņģelis Sandra M. 021117 -  ir pateicīgs
3. Sieviete 78 - auduma kabatas lakatiņi, pleds, kalendāru (krievu valodā), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa, pareizticīga. - sagādās Eņģelis Jekaterina S. 271017 - Seniors ir pateicīgs
4. Vīrietis 76 - siltu flaneļa kreklu (42. izmērs), istabas čības (44. izmērs, neslīdošas), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, mazaktīvs - sagādās Eņģelis Karīna M. 271017 - Seniors ir pateicīgs
=>5. Vīrietis 52 - elektriskais bārdas dzenamais aparāts, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).
=>6. Sieviete 47 - sienas pulkstenis, štrumbantes, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skaties tv
7. Vīrietis 69 - siltas istabas čības (44.izmērs, neslīdošas), auduma kabatlakatiņi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Sabīne B. 121117
=>8. Sieviete 36 - foto albumu, ziemas cepuri, cimdi, šalle, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Labprāt iesaistās ativitātēs, izpalīdzīga
9. Sieviete 66 - siltas istabas čības ar vilniņu (40. izmērs, neslīdošas), kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Ieva B. 171117
10. Vīrietis 61 - naudas maku, kāršu kavu, kabatlakatiņi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Saticīgs, intersē galda, kāršu spēles - sagādās Eņģelis Maija R. 011117 - Seniors ir pateicīgs
=>11. Sieviete 65  - sienas pulksteni, sienas gleznu, puķu vāzi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).
=>12. Sieviete 58 - ziemas cepure, cimdi, šalle, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
13. Vīrietis 76 - siltas istabas čības (45. izmērs, neslīdošas), siltas zeķes (45. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, patīk pastaigas un skatīties TV - sagādās Eņģeļi Vita,  Jānis ar bērniem Martiņu un Kārlīti no Liepājas 281017 - Seniors ir pateicīgs
14. Sieviete 40 - krāsojamās grāmatas + krāsainie zīmuļi, puzle (500-1000), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Izpalīdzīga, patīk aplicēšana, galda spēles - sagādās Eņģelis Vija D. 281017 -  ir pateicīgs
=>15. Sieviete 60 - naudas maks, auduma kabatlakatiņi, adīta jaka (50. izmērs, ja iespējams), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas.
16. Sieviete 27 - foto albumu, saulesbrilles, kalendārs, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk pastaigas - sagādās Eņģelis Ligita K. 021117 -  ir pateicīgs
=>17. Vīrietis 42 - rokas pulkstenis, skaista krūzīte, zeķes (43. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs, vispusīgs
18. Sieviete 62 - košu pledu, puķu vāzi, kalendārs, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Mākslinieciska, pieklājīga, vienpatne - sagādās Eņģelis Madara L. 101117
19. Sieviete 56 - bižutēriju (koši, lieli auskari, krelles, brošas), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Jekaterina S. 271017 - Seniors ir pateicīgs
20. Sieviete 51 - pleca somiņu, lūpkrāsu, smaržu (viegls aromāts), sejas krēmu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk krāsoties, pucēties - sagādās Eņģelis Maija R. 151117 - Seniors ir pateicīgs
=>21. Sieviete 58 - ziemas cepuri, plecsoma, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas
=>22. Sieviete 58 - TV karte (TV p. Kods -ekanomiskā) vai siltas rakstainas vilnas zeķes, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Skatās tv, seriālus
=>23. Sieviete 60 - tālskatis, saulesbrilles, puzzle, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas
24. Sieviete 71 - siltu lakatu, siltas čibas (40. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skatīties TV, īslaicīgas pastaigas - sagādās Eņģelis Sabīne B. 121117
25. Sieviete 70 - vilnas veste (L izmērs), kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Turpina mūžizglītību RTU, lasa literatūru - sagādās Eņģelis Sabīne B. 121117
26. Sieviete 41 - matu šampūnu un balzāmu, kosmētiku, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Izpalīdzīga, patīkama, patīk dziedāšanas nodarbības. - sagādās Eņģelis Zane G. (Francija) 101117
27. Vīrietis 52 - ziemas cepure, šalle, cimdi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Sabiedrisks, izpalīdzīgs - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
28. Sieviete 67 - pledu, siltas čibas (39. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās eņģelis Zane K. 171117
29. Vīrietis 60 - guaša krāsu komplektus (2 gab.), zīmēšanas blokus (ilgākam laikam), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk zīmēt, krāsot uz dažādām virsmām - sagādās Eņģeļi Vita,  Jānis ar bērniem Martiņu un Kārlīti no Liepājas 281017 - Seniors ir pateicīgs
30. Sieviete 3 - pleds, saldumi, puzli, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kustīgas dabas - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Estere Kristiāna Sabaite un Beāte Smaine 141117
31. Vīrietis 75 - siltas frotē zeķes (43 izmērs), rokas pulksteni, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk lasīt, interesē politika - sagādās Eņģelis Ilze D. no Francijas 171117
32. Sieviete 82 - siltas istabas čības (41 izmērs, neslīdošas), saldumi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Saticīga, reizēm skatās tv - sagādās Eņģelis Elīna Š. 271017 - Seniors ir pateicīgs
33. Sieviete 62 - bižutēriju (košas, krelles, brošas utt.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva, labprāt parunājas - sagādās Eņģelis Ilze D. no Francijas 171117
34. Sieviete 78 - siltas istabas čibas 37izm., skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās Eņģelis Sintija G. 271017 - Seniors ir pateicīgs
=>35. Sieviete 56 - siltas istabas čibas (38. izmērs, neslīdošas), skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas
=>36. Sieviete 51  - spilvens (50x70 cm+ divas spilvendrānas), puzli, kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Izpalīdzīga, draudzīga
37. Sieviete 68 - siltu lakatu, puzli, kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Strādīga. - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Helēne Monta Trektere un Edvards Heinrihs Gaugers 141117
=>38. Vīrietis 64 - spilvens (50x70 cm+ divas spilvendrānas), zeķes (42. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).
=>39. Vīrietis 30 - odekolons (viegls aromāts), skūšanās piederumi, auduma kontūrzīmulis-krāsa  (TIKS PRECIZĒTS), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) 
=>40. Vīrietis 41 - siltu džemperi (50. izmērs), odekalonu (viegls aromāts), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).
=>41. Vīrietis 42 -  kafiju, melno tēju, rokas pulksteni, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
=>42. Sieviete 41 -  smaržu (vieglu aromātu), spilvenu (50x70 cm+ divas spilvendrānas), kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
=>43. Vīrietis 69 -  siltu džemperi (54. izmērs), zeķes (43. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Lasa grāmatas
=>44. Sieviete 63 - kafiju, istabas čibas (38. izmērs, dāmīgas, neslīdošas), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
45. Sieviete 66 - ziemas cepuri, cimdus, siltas istabas čības (38. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Labprāt  iesaistās dārza darbos - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
46. Sieviete 79 - NIVEA sejas krēmu, auduma kabatlakatiņus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģeļi Aļona ar dēlu Markusu 281017 - Seniors ir pateicīgs
=>47. Sieviete 63 - skaistu krūzīti, pleca somu (vidēja lieluma), kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk pastaigāties
=>48. Sieviete 51  - ziemas cepuri, šalli, cimdus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk lasīt ogas
=>49. Sieviete 60 - žurnālu ievas veselība abonomentu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Interesē lasīt par veselīgu dzīves veidu
=>50. Sieviete 74 - kalendāru (krievu val.), siltu pledu, gardumi diabētiķiem, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Diabēts
=>51. Vīrietis 70 - štrumbantes, istabas čības un zeķes (43. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skatītie tv
52. Sieviete 70 - spilvenu (50x70 cm+ divas spilvendrānas), pledu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Skatās tv - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
53. Sieviete 23 - smaržas, lūpu balzāms, skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Uzaicināta, labprāt iesaistās aktivitātēs - sagādās Eņģelis Inārs Z. 011117
=>54. Vīrietis 58  - odekalonu, elektrisko bārdas dzenamo aparātu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Interesē sports
55. Sieviete 72 - spilvenu (50x70 cm+ divas spilvendrānas), siltas čības (40. izmērs). dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk saktīties tv - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=>56. Vīrietis 25 - odekalonu, skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs, intersē klausīties mūziku
57. Sieviete 56 - dažādas dzijas, pledu, kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk adīt - sagādās Eņģelis Jana A. 111117
=>58. Sieviete 71 - siltas istabas čības (38. izmērs, neslīdošas) spilvenu (50x70 cm+ divas spilvendrānas), kalendārs, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Pie labas pašsajūtas patīk pastaigas
59. Sieviete 60 - dažādas dzijas, smalkas zeķu adāmadatas, puzzli, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk adīt, likt puzles, skatītie TV - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Liene Krivenoka un Diāna Lūkina 141117
60. Vīrietis 59 - naudas maks, spilvenu (50x70 cm+ divas spilvendrānas), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
61. Sieviete 54 gadi - Vēlas šampūnu, kafiju, roku krēmu, mizojamo nazīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) Enerģiska, patīk telpu uzkopšana, jautra, draudzīga. - sagādās Eņģelis Zane G. (Francija) 101117
62. Sieviete 45 gadi - Vēlas dušas želeju, smaržu (viegls aromāts), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk dziedāt, skatīties televizoru. - sagādās Eņģelis Zane G. (Francija) 101117
63. Sieviete 35 gadi - Vēlas foto albūmu, sienas kalendāru ar lieliem cipariem, skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk dziedāt, sportot. - sagādās Eņģelis Ligita K. 021117 -  ir pateicīgs
64. Sieviete 39 gadi - Vēlas istabas čības 39. izmērs, siltās zeķes, tulpju sīpoli, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk dārza darbi, kopj dzīvniekus. - sagādās Eņģeļi Linda un Kārlis 021117 - ir pateicīgs
65. Sieviete 41 gadi - Vēlas šampūnu, dezodorantu, piparkūkas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Piedalās telpu uzkopšanā, teritorijas sakopšanas darbos. - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Līva Paula Paleja 141117
66. Sieviete 38. gadi - Vēlas gultas veļas komplektu (160x200 cm, vienvietīgs), spilvenu (50X70 cm + divas spilvendrānas), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva dzied, spēlē teātri, piedalās dārza darbos. - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=>67. Sieviete 43 gadi - Vēlas lelli Bārbiju, tulpju sīpolus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) Piedalās teritorijas sakopšanas darbos, patīk dziedāt.
68. Vīrietis 42 gadi - Vēlas kafiju, skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vienpatis. - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Sintija Redzoba un Alīne Šardine 141117
69. Vīrietis 41 gads - Vēlas spilvenu krēslam (50x50 cm), klades (A5 un A4). Labprāt laiku pavada pie datora, klausās mūziku. - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=>70. Vīrietis 58 gadi - Vēlas ādas pirkstainos cimdus – liela roka, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs saimnieciskos darbos.
71. Sieviete 36 gadi - Vēlas dziju adīšanai, šokolādes konfektes, istabas čības 38. izmērs, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Čakla rokdarbniece. - sagādās Eņģelis Daiga K. 071117
=>72. Vīrietis 54 gadi - Vēlas pirkstainos cimdus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Labprāt piedalās iestādes teritorijas darbos, lasīt grāmatas.
=>73. Vīrietis 45 gadi - Vēlas ziemas zābakus, ūdens necaurlaidīgus 43. izmērs, sporta somu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).  Vienpatis.
74. Sieviete 37 gadi - Vēlas šampūnu, kafiju, dezodorantu, dziju adīšanai, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva, piedalās dziedāšanā, teātra spēlēšanā, dārza darbos, teritorijas sakopšanas darbos. - sagādās Eņģeļi Anastasija un Viktorija 111117
=>75. Vīrietis 53 gadi - Vēlas odekolonu, dezodorantu, klades (A5 un A4), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Iesaistās nodarbībās, iet āra pastaigās.
=>76. Vīrietis 42 gadi - Vēlas krustvārdu mīklas, zobu pastu, dezodorantu, sporta somu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).  Patīk lasīt, sastādīt krustvārdu mīklas.
77. Vīrietis 47 gadi - Vēlas kafiju, skaistu krūzīti, kārtis, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vienpatis. - sagādās Eņģelis Madara L. 101117
=>78. Vīrietis 39 gadi - Vēlas pelddvieli, šampūnu, kafiju, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk saimnieciskie darbi.
=>79. Vīrietis 42 gadi  - Vēlas zobu pastu, peldu dvieli, šampūnu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk saimnieciskie darbi.
=>80. Sieviete 36 gadi - Vēlas izšūšanai mulinē diegus, istabas čības 37. izmērs, higiēnas ziepes, kafiju, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk rokdarbi.
81. Sieviete 25 gadi - Vēlas kafiju, skaistu krūzīti, dažādas matu gumijas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva. - sagādās Eņģelis Ksenija B. 011117
=>82. Vīrietis 40 gadi - Vēlas melno tēju, skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk saimnieciskie darbi.
=>83. Vīrietis 35 gadi - Vēlas odekolonu (viegls aromāts), siltās zeķes (43. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk uzkopšanas darbi.
84. Sieviete 36 gadi -  Vēlas dezodorantu, matu gumijas, skaistu krūzīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva saimnieciskos darbos. - sagādās Eņģelis Sarmīte P. 021117 -  ir pateicīgs
85. Sieviete  35 gadi - Vēlas šokolādi, adīšanai dziju, izšūšanai mulinē diegus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Nedzirdīga. Liela rokdarbniece. - sagādās Eņģeļi Anastasija un Viktorija 111117
=>86. Sieviete 40 gadi - Vēlas lūpu krāsu, acu ēnas, skuvekļus meitenēm, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa, bet ar savu humoru.
87. Sieviete 25 gadi - Liela izmēra zeķubikses vai legingus XXXXXL apmēram, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk dziedāt un uzstāties. - sagādās Eņģeļi Egita, Krišjānis un Kārlis Galiņi Krustpils novadā 111117
=>88. Sieviete 45 gadi - Vēlas piezīmju blociņus, dezodorantu un dziju adīšanai, tulpju sīpolus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk puķu kopšana, dziedāt, spēlēt teātri
=>89. Vīrietis 50 gadi - Vēlas odekolonu, zobu pastu, piparkūkas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ar labu humora izjūtu.
=>90. Vīrietis 56 gadi  - Vēlas skūšanās piederumus, piparkūkas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs saimnieciskos darbos un dzīvnieku kopējs.
91. Vīrietis 30 gadi - Vēlas serenādes konfektes, mazu mīkstu mantiņu panda, flešs, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk datorspēles, mūzika. - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Nadīna Stumbre un Mārtiņš Apsītis 141117
=>92. Vīrietis 46 gadi - Vēlas gultas veļu komplektu (160x200 cm, vienvietīgs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk saimnieciskie darbi.
93. Sieviete 33 gadi  - Vēlas dziju , tamboradatu rupjo, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva rokdarbniece, - sagādās Eņģelis Liene K. 071117
94. Vīrietis 53 gadi - Vēlas kārtis, domino, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk galda spēles, piedalās saimnieciskos darbos. - sagādās Eņģelis Alnis K. 011117
95. Sieviete  62 gadi - Vēlas tēju, skaistu krūzīti, istabas čības 40. izmērs, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa. - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Ērika Kuzmiča un Karīna Jermoļinska 141117
96. Sieviete 38 gadi - Vēlas puzli 1500 gb., krūzīte, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Dauna sindroms. - sagādās Eņģelis Iveta C. 181117
97. Vīrietis 40 gadi - Vēlas kafiju, piparkūkas, kolu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs saimnieciskos darbos. - sagādās Eņģelis Sarmīte P. 011117 -  ir pateicīgs
98. Sieviete 44 gadi - Vēlas šampūnu, dušas želeju, piparkūkas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusa, patīk pastaigas. - sagādās Eņģelis Mārīte (centrs) - ir pateicīgs
=>99. Vīrietis 46 gadi - Vēlas ziepes, puzli 2000 gb., dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vienpatis.
=>100. Vīrietis 33 gadi - Vēlas puzli 1500 gb., dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvs saimnieciskos darbos.
=>101. Sieviete 32 gadi - Vēlas elektrisko tējkannu, naudas maku, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvi piedalās dārza darbos.
102. Sieviete 37 gadi - Vēlas kafiju Merild, šokolādi, tulpju sīpolus, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skaistuma lietas. - sagādās Eņģelis Saiva L. 021117 -  ir pateicīgs
=>103. Sieviete 53 gadi - Vēlas siltu cepuri, šampūnu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skatīties TV.
=>104. Sieviete 52 gadi - Vēlas matu gumijas, dezodorantu, dziju adīšanai, šampūnu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk ogot, piedalās dziedāšanā, teātra spēlēšanā.
105. Vīrietis 55 gadi - Vēlas piparkūku sirsniņu, kafiju, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Vienpatis. - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Ričards Ramanis 151117
106. Vīrietis 56 gadi - Vēlas piparkūku sirsniņu, šokolādi, spēļu kārtis, kafija, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk galda spēles, raksta dzeju. - sagādās Eņģelis Saiva L. 021117 - Seniors ir pateicīgs
=>107. Sieviete 36 gadi - Vēlas šampūnu, dezodorantu, pūkaino šalli, mīksto lācīti (manta), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīva saimnieciskos darbos.
108. Vīrietis 45 gadi - Vēlas kafiju, skūšanās piederumus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Aktīvi iesaistās dārza darbos. - sagādās Eņģelis Sarmīte S. no Liepājas 121117
=>109. Sieviete 45 gadi - Vēlas zāļu tējas, skaistu krūzīti, cepumus, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), pleds. Vienpate.
110. Vīrietis 40 gadi - Vēlas šampūnu, odekolonu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk saimnieciskie darbi. - sagādās Eņģelis Kitija F. 011117
111. Sieviete 54 gadi - Vēlas guašas krāsas, šampūnu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk mākslinieciskā noformējuma veidošana - sagādās Eņģeļi Egita, Krišjānis un Kārlis Galiņi Krustpils novadā 111117
112. Vīrietis 25 gadi - Vēlas kafiju, siltu cepuri, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Hiperaktīvs. - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Roberts Jelsmanis un Ēriks Kapars Podnieks. 141117
=>113. Vīrietis 39 gadi - Vēlas kolu, silto cepuri, cepumi, banāni, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, vienpatis.
=>114. Sieviete 37 gadi  - Vēlas sejas krēmu, smaržas (viegls aromāts), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk TV
115. Vīrietis 34 gadi - Vēlas malto kafiju, MP 3 atskaņotājs, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Hiperaktīvs, patīk mūzika. - sagādās Eņģeļi Maija un Jan 311017 -  ir pateicīgs
116. Sieviete 59 - skaists pleds, mīkstie gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guloša - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
117. Vīrietis 50 - izšujamo glezniņu (vienkāršu), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk darboties galdniecība, rokadarbos, uzkopt telpas - sagādās Eņģelis Maija L. 021117 - Seniors ir pateicīgs
=>118. Vīrietis 40 - Būtu priecīgs par audioierakstiem -bībeles stāsti vai kas līdzīgs, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klausās kristīgo radio, vājredzīgs
=>119. Vīrietis 66 - Ziemas cepure, silta šalle, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, izpalīdzīgs
=>120. Sieviete 69 - ziemas cepure šalle, cimdi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) Patīk rokdarbi, darboties galdniecībā
121. Vīrietis 52 - kafija un gardumi (sātīgie), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā. Patīk darboties galdniecībā - sagādās Eņģeļi Erika ar klasesbiedriem / Artūrs Breijers un Kristiāns Āboliņš. 141117
=>122. Sieviete 72 - TV karte- ekanomiskā (tiks precizēts_____________), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Skatās tv, seriālus
123. Sieviete 52 - Silti cimdi, šalle liela mīksta, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā. Patīk uzturēties svaigā gaisā - sagādās Eņģelis Valērija K. 141117
124. Sieviete 40 - bižutērija koša krāsaina, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patik pucēties - __________ -  ir pateicīgs
=>125. Sieviete 48 - sienas dekors, glezniņa, silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guloša
=>126. Sieviete 58 - Ievas stāstu abonomentu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk lasīt žurnālus, grāmatas
=>127. Vīrietis 41 - Puzle līdz 200 gabaliņiem, sienas kalendārs, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).  Patīk dziedāšana, teātra spēlēšana
128. Vīrietis 32 - vīriešu smaržu skaistā pudelītē (viegls aromāts), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Bērnišķīgs, ratiņkrēslā, darbojas rokdarbos - sagādās Eņģeļi Maija un Jan 311017 -  ir pateicīgs
129. Vīrietis 53 - ziemas siltos cimdus, šalle, cepure, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Palīdz istabas biedram, kurš ir ratiņkrēslā - sagādās Eņģeļi Maija un Jan 311017 - Seniors ir pateicīgs
130. Sieviete 80 - spilvens (50x70 cm) + 2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guloša - sagādās Eņģelis Marta G. 091117 - NSUS birojā
=>131. Vīrietis 45 - Aitas vilnas "zābaciņi"- čības (41. izmērs), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klausās radio
=>132. Vīrietis 56 - TV karte- filmu pakete (tiks precizēts), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Darbīgs (ratiņkrēslā) dzied, patīk rokdarbi, galdniecība
133. Sieviete 77 - silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
134. Sieviete 62 - Silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=>135. Vīrietis 41 - izšujamo gleznu (palielu), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kluss, darbojas rokarbos, galdniecībā
136. Sieviete 54 - smaržu (viegls aromāts), lūpu krāsu, košu šallīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk būt sakoptai. - sagādās Eņģelis Liene Dz. 151117
=>137. Vīrietis 51 - smaržas (viegls aromāts), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Darbīgs, dzied, iet rokdarbos, interesē datori
138. Vīrietis 25 - smaržas (viegls aromāts), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā. Patīk dziedāšana - sagādās Eņģelis Elīna B. 011117 -  ir pateicīgs
139. Sieviete 32 - vienkāršas krāsojamās grāmatas, krāsainos zīmuļus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā. Patīk krāsot zīmējumus - sagādās Eņģeļi Egita, Krišjānis un Kārlis Galiņi Krustpils novadā 111117
=>140. Vīrietis 44  - Silti cimdi, cepure, šalle, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā
141. Vīrietis 65 - krāsojamās grāmatas, zīmuļus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Izpalīdzīgs -sagādās Eņģelis Dace A. 311017 - Seniors ir pateicīgs
142. Vīrietis 52 - mīksto mantiņu (lācis, kaķis, zaķis, pele), spilvens (50x70 cm) +2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ratiņkrēslā - sagādās Eņģelis Madara D. 121117
143. Sieviete 67 - siltu pledu, dažādi gardumi, mīksto mantiņu (kaķis, lācis, pele, zaļis), vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guloša - sagādās Eņģeļi Linda un Kārlis 021117 - Seniors ir pateicīgs
144. Sieviete 79 - spilvens (50x70 cm) + 2spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Neredzīga - sagādās Eņģelis Signe K. 011117
145. Sieviete 48 - kafija un gardumi (sātīgie), silts pleds, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Kustīga - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
146. Sieviete 24 - krāsojamās grāmatas, krāsainie zīmuļi, flomasteri, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk krāsot zīmējumus. Ratiņkrēslā - sagādās Eņģelis Elīna B. 011117 - ir pateicīgs
=>147. Sieviete 52 - sienas dekoru-foto rāmīti, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).
=>148. Sieviete 58 - krasaina dzija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk adīt
=>149. Vīrietis 47 - TV karte (filmu), kafija, lupa (lai saskatītu sīku rakstu), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Skatās tv, sportu
=>150. Vīrietis 50 - rokas pulksteni, kalendāru, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīkams, lasa žurnālus, grāmatas
151. Sieviete 75 - bloknotiņus, pildspalvas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skaties tv - sagādās Eņģelis Dace A. 311017 - Seniors ir pateicīgs
152. Vīrietis 55  - siltie cimdi, šalle, cepure, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Ziņkārīgs, aktīvs, garīga rakstura problēmas. - sagādās Eņģelis Anita M. 021117 - Seniors ir pateicīgs
153. Vīrietis 54 - spilvens (50x70 cm)+2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Skatās tv, izpratne vāja - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=>154. Sieviete 58 - siltu pledu (košu ar dzīvnieciņiem), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guloša, patīk skatīties tv,
155. Sieviete 44 - Silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Aija G. 101117
=>156. Vīrietis 51 - mūzikas diskus (latviešu estrāde un arī ārzemju), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk klausīties mūziku, dažādu
157. Sieviete 45 - košu pledu, puzli (līdz 60 gabaliņiem), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Priecājas par jebkādu izrādīto uzmanību vai lietu. - sagādās Eņģelis Madara D. 121117
158. Sieviete 59 - spilvens (50x70 cm) + 2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
159. Vīrietis 75 - spilvens (50x70 cm) + 2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
160. Sieviete 60 - spilvens (50x70 cm) + 2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas, guloša - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=>161. Vīrietis 65 - vēlētos košu pledu, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Intersē galniecības nodarbības
162. Vīrietis 74 - spilvens (50x70 cm) + 2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās Eņģelis Signe K. 011117
=>163. Vīrietis 60 - vēlētos tv karti ar sporta paku, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Skatās sporta raidījumus, pārvietojas ratiņkrēslā
164. Sieviete 60 - spilvens (50x70 cm) + 2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
165. Sieviete 52 - spilvens (50x70 cm) + 2 spilvendrānas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Klusas dabas - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=>166. Sieviete 47 - vēlētos multfilmu diskus, guloša, skatās tv, patīk padomju laika multfilmas

***********************************
167. Sieviete 35 gadi - krāsainas, košas matu gumijas, sprādzes, mīksto mantiņu (lācis, kaķis, zaķis), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Eva B. 161117
=>168. Sieviete 63 gadi – siltas čības 42 izmērs, mīksto mantiņu (lācis, kaķis, zaķis), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
=>169. Vīrietis 57 gadi – siltas čības (izmērs 45), mīksto mantiņu (lācis, kaķis, zaķis), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
170. Vīrietis 50 gadi – siltas čības 45. izm, mīksto mantiņu (lācis, kaķis, zaķis), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās Eņģelis Ilona M. 181117

Pēdējiem 4 cilvēkiem (Nr. 167., 168., 169., 170. izpratne vāja, staigājoši) kopā:
* Krāsojamās grāmatas - 8 gb. - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu - Sintija R. Atēnas 071117
* Krāsainie zīmuļi, flomasteri, kāsainas pildspalvas - 8 gb. - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu - Sintija R. Atēnas 071117
* Krūzītes (plastmasas) krāsainas ar bildītēm 3 gb. - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu - Sintija R. Atēnas 071117


***********************************

=> 171. Vīrietis 48  - neliela glezna (dabasskati), šokolāde, higiēnas preces, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Palīdz saimnieciskos darbos
=> 172. Vīrietis 34 - silts pleds, mīkstā manta (lācis, kaķis, zaķis), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patstāvīgi nespēj pārvietoties
173. Vīrietis73 - lauku medus, neliela glezna (dabasskati), ziemas cepure, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Darbojas āra darbos - sagādās Eņģelis Ilona M. 171117
=> 174. Vīrietis 52. gadi  - silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Gulošs, izpratne vāja
175. Vīrietis 73 -  silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Gulošs, izpratne vāja - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=> 176. Sieviete 69 -  silts pleds, žurnāla Ieva abonoments, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Lasa žurnālus, skatās TV
177. Sieviete 47  - silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guloša, izpratne vāja - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=> 178. Vīrietis 58 - silts džemperis (50.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skatīties TV
=> 179. Sieviete 72 - silta jaka (44.izm), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
180. Vīrietis 31 - flomasteri, zīmēšanas bloki, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk zīmēšana - sagādās Eņģelis Iveta C. 181117
181. Sieviete 62 - silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu
=> 182. Vīrietis 56 -    siltas zeķes (42.izm.), kafija+krūzīte, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skatīties TV
=> 183. Sieviete 77 - krāsainās pildspalvas+piezīmju bloki, skaista dzija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk pastaigas, lasīt žurnālus, adīt
=> 184. Vīrietis. 50  -  skaistas dzijas, krāsojamās grāmatas (ar lieliem zīmējumiem)+krāsainie zīmuļi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk adīšana
=> 185. Sieviete 41  -  cietās rotaļlietas (bērnu grabuļiem līdzīgs, kas līdzīgs lai nav mazu detaļu un mīksto detaļu), šokolāde, silts pleds, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Nerunā, ļoti vāja izpratne
=> 186. Vīrietis 34 - silts džemperis (48.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši).Interesē dators, jaunumi internetā
187. Vīrietis 53  - grāmatas krievu valodā- romāns, lauku medus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)  - sagādās Eņģelis Ilona M. 171117
=> 188. Vīrietis 67 - elektriskais bārdas skuveklis, bērnu grāmatas, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk lasīšana
=> 189. Vīrietis 36 - džemperis (52.izm.), cimdi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk palīdzēt darzniecei
=> 190. Sieviete 44   - grāmatas krievu valodā, šokolāde, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)    
=> 191. Vīrietis 63  -  čības (neslīdošas 43.izm.), neliela glezna (dabasskati), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) 
=> 192. Vīrietis 55  -  silts džemperis (48.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)   
=> 193. Vīrietis 57 - kafija, neliela glezna (dabasskati), skaista krūzīte, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Labprāt palīdz kurinātājam.
=> 194. Vīrietis 67 -  silts džemperis (46.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skatīties TV
=> 195. Sieviete 95 -  silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)    
=> 196. Sieviete 33 - krāsojamā grāmata, zīmuļi, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk dziedāšanas nodarbības, tamborēt
=> 197. Vīrietis 50 -  silts džemperis (46.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Datorspēles, mūzika
=> 198. Vīrietis 51 - silts pleds, bilžu grāmatas, lauku medus, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Laiku pārsvarā pavada gultā, grūtības pārvietoties
=> 199. Vīrietis 65  -  elektriskais bārdas aparāts, higiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)  
=> 200. Vīrietis 74  -  elektriskais bārdas aparāts, higiēnas preces, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk skatīties televizoru
201. Vīrietis75  -  silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)  - sagādās Eņģelis Ilona M. 171117
=> 202. Sieviete 62 - silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
=> 203. Sieviete 28  -  silts pleds (krāsains ar dzīvnieciņiem), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guloša
=> 204. Vīrietis 56  -  silts džemperis (54.izm. ), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
=> 205. Sieviete 53  -  silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)   
=> 206. Sieviete 77  -  silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk āra pastaigas
=> 207. Sieviete37   - skaistas dzijas, kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk adīšana, TV
=> 208. Vīrietis 38  -  silts džemperis (44.izm.), skaista dzija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk adīšana
=> 209. Sieviete. 45 - čības (neslīdošas 37.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši), kafija. 
=> 210. Sieviete 90  -  silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Guluša, izpratne vāja
=> 211. Sieviete 48  - čības (neslīdošas 38.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši) kafija. Patīk dziedāšana
=> 212. Sieviete 88  -  silts pleds, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši)
=> 213. Vīrietis 84 -   silts džemperis (52.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patik TV skatīties
=> 214. Sieviete 38 - spilvens (50x70 cm + 2 spilvendrānas), kafija, dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk TV skatīties
=> 215. Vīrietis 38  -  silts džemperis (44.izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk TV skatīties
216. Vīrietis 77 - istabas čības (neslīdošas 43. izm.), dažādi gardumi, vitamīnu komplekss (ilgākam laikam 1-3 mēneši). Patīk āra pastaigas  - sagādās Eņģelis Ieva B. 171117

***********************************

217. 52 cilvēki no 21 gada līdz 68 gadiem ar ļoti vāju izpratni par dzīvi, notiekošo, kas atrodas 3gadnieka bērna līmenī - nepieciešamas krāsojamās grāmatas, zīmuļkrāsas (visvairāk vajadzīgās) asināmie zīmuļu, flomasteri, krāsainās pildspalvas, zīmēšanas bloki, krūzītes plastmasas (ar krāsainiem zīmējumiem). - sagādās NSUS BIEDRĪBA par saziedoto naudu - Sintija R. Atēnas 071117

* saraksts var būt mainīgs jebkurā brīdī

NSUS sadalosaa josla 02

Uzmanīgi izlasi raksta sākumā informāciju: projekta noteikumus, ieteikumus un citu svarīgu informāciju.

UZMANĪBU!
Jebkura sarakstu publicēšana ārpus NSUS biedrības oficiālās mājas lapas vai Eņģeļa pasts mājas lapas ir aizliegta bez NSUS biedrības vadītājas atļaujas!