+ 371 2666 7444 (10:00-18:00)Lieldienas (10.04.2019. - 30.04.2019.)


Esi sveicināts PilotProjektā "Lieldienas"!
Lieldienas - lielākie svētki kristīgajā pasaulē, kad tiek godināta Kristus augšāmcelšanās. Tāpat šī diena tiek atzīmēta arī tautas tradīciju garā - ar šūpošanos, olu ripināšanu un dziedāšanu. Eņģeļa Pasts projektā mums visiem kopā ir iespēja padarīt šo Lieldienu laiku priecīgu un pārsteigumu bagātu tiem cilvēkiem, kuri savu ikdienu pavada sociālās apūpes centros visā Latvijā.

Projektā, 100 sociālās aprūpes centros dzīvojošie, vairāk, kā 7000 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem. Kopumā Latvijā aprūpes centros mīt vairāk, kā 12`500 cilvēku.


Par projektu un noteikumiem!

Projekta Mērķis - sarūpēt katram sociālā centra iemītniekam pa vienai galda spēlei un kopumā visam centram - galda spēļu dažādību.

1. Sociālās aprūpes centru iemītniekiem ir svarīga kvalitatīva, jauka un jautra brīvā laika pavadīšana, kas kliedē vientulību un skumjas. Spēlējot dažādas galda spēles, cilvēki komunicējas, vairojas prieks, raisās sarunas, asinās prāts,  kā arī tas palīdz pirkstu un roku locītavu  izvingrināšanai un kustību atjaunošanai pēc dažādām saslimšanām.
2. Eņģeļa pasts e-veikals piedāvā konkrētas Preces/Preču komplektus, konkrētiem sociālajiem projektiem (piem. Lieldienas), kurus apmaksājot, tie nonāk Eņģeļa Pasts projektā esošajos sociālās aprūpes centros;
3. Par Jūsu iegādātās preces nogādāšanu sociālās aprūpes centros rūpēsies Eņģeļa Pasts komanda;
4. Iegādāto preču piegāde, sociālās aprūpes centros, notiks pēc projekta beigām, centralizēti.
5. Līdz projekta beigām (30.04.2019.) jāsarūpē 7000 Dāvanu komplekti un ticu, ka kopējiem spēkiem to izdarīsim, lai tie aizceļo pie cilvēkiem sociālās aprūpes centros un ir lieliska dāvana Lieldienās.
6. E-veikalā veiciet pirkumu, kā VIESIS, kā arī aizpildot obligātos piegādes adreses laukus, piegāde jebkurā gadījumā būs tieši uz aprūpes centru, nevis Jūsu norādīto adresi (diemžēl nomas veikala forma ir standarta, līdz ar to savu adresi pilnā apjomā varat nerakstīt).


Ja ir laiks, izlasi mazo rakstiņu: LIELDIENĀS dāvinām galda spēles un gardumus


Līga Uzulniece
"Eņģeļa pasts" vadītāja
26667444
projekti@engelapasts.lv

Visai operatīvajai informācijai seko Facebook

Projekta tēmturi: #engelapastslieldienas #engelapasts