Aktualitātes

02 Novembris

Zīmē, līmē un iepriecini cilvēkus aprūpes centros arī šogad

Ja Tavā ikdienā notiek radoši procesi, kuru laikā top skaistas kartiņas, zīmējumi un, ja Tu vēlies iepriecināt ar savu darinājumu arī citus, šis projekts ir domāts tieši Tev. Kopš 2014. gada ir dota lieliska iespēja nosūt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu kartiņu! Tas neprasa lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma.

Viena pašdarināta kartiņa vai vēstule un seniora sirds līksmos šajos Ziemassvētkos!

Ikvienam cilvēkam nepieciešams dzirdēt mīļus vārdus ik dienu, neatkarīgi no tā cik mums ir gadi, esam vieni vai dzīvojam mīlošā ģimenē. Sociālās aprūpes centros mīļi vārdi ir īpaši nepieciešami, kas ļauj pārvarēt smago gadu nastu, drūmo noskaņojumu un tukšumu sirsniņā, kad nav mīļo cilvēku blakus. Lūdzu Tevi piedomāt par kartiņām tieši vājredzīgiem un neredzīgiem senioriem, lūgums sagādāt šiem cilvēkiem kartiņas ar tekstūru/reljefu, lai tādejādi radītu viņiem pozitīvas sajūtas, tās aptaustot, sadzirdot un sajūtot.

Arī šogad aicinu ikvienu, kā arī skolu bērnus un bērnudārza grupiņu audzēkņus, kopā ar skolotājiem, audzinātājiem un vecākiem, piedalīties šajā jaukajā sociālajā projektā un iepricināt cilvēkus, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros.

Zīmē, līmē, izkrāso, saceri dzejoli, ieraksti (ar roku) sirsnīgu novēlējumu un nosūti sevis izvēlētajam cilvēkam uz kādu no sociālās aprūpes centriem visā Latvijā. Par savu labo darbiņu pastāsti arī citiem un atsūti uz Eņģeļa Pasts bildes (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.), kā tas viss ir tapis.

Sociālais projekts VĒSTULES

Uz tikšanos projektā!

Līga Uzulniece Bokuma
Eņģeļa Pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Ziedojumu konts: LV11RIKO0002930366124
Pamatojums: Ziedojums EP darbības atbalstam

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Līga Uzulniece Bokuma (SIA Eņģeļa Pasts)
Aglonas iela 75-2, Rīga, LV1057

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

nsus2023 02

Ziedojumu konts:
Biedrība NSUS, 40008232913
LV05RIKO0002930366135
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos