Aktualitātes

15 Novembris

Palīdzi senioram apceļot pasauli, lasot Tavu vēstuli

Eņģeļa Pasts projektā VĒSTULES jau vairāk, kā 3 gadi ir iespēja nosūtīt vairāk, kā 8000 cilvēku, Jūsu rakstītas vēstulītes un veidotas kartiņas, tā iepriecinot šos cilvēkus un padarot viņu ikdienu krāsaināku.

Iedvesmojoties no vēstules, ko Kārlis A. , kurš par mājām sauc Ērgļu PSIA ''Ērgļu slimnīca'' AC, saņēma no Ivetas, kura dzīvo Vācijā, aicinu arī Jūs dot iespēju cilvēkiem sociālās aprūpes centros apceļot pasauli ar Jūsu vēstules palīdzību.

Iveta Kārlim aprakstīja dažādas vietas Vācijā un radīja nelielu ceļojumu pa šo valsti. Lasot šādu vēstuli, cilvēks domās un sajūtās var pabūt Jūsu pusē un uzzināt jaunas lietas.

Būtu liekiski, ja klāt pie vēstules varētu pievienot arī kartiņu uz kuras ir šīs valsts apskates objekti, kurus apskatoties, cilvēks var iztēloties savu virtuālo ceļojumu. Šādas kartiņas mēs paši ikdienā mēdzam sūtīt savām ģimenēm uz Latviju, kad apmeklējam kādu citu valsti.

Ja tava mītnes zeme ir ārpus Latvijas (arī Latvijā) un vēlies sagādāt kādam cilvēkam sociālā aprūpes centrā nelielu ceļojumu, tad nosūti šīs valsts apskates objektiem kartiņu un vēstuli ar savu stāstu par tiem. Tici man, tas radīs neaizmirstamas sajūtas un prieku, vēstules saņēmējam.

Cilvēki, saņemot Jūsu vēstules, tās mēdz bieži pārlasīt, turēt uz saviem skapīšiem un priecāties ik minūti un tieši tad, kad diena paliek skumjāka un nepieciešams veldzējums dvēselei!

 

Paldies Tev!

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

 

Bildē Kārļa kungs ar savu vēstuli no VācijasWhatsApp Image 2019 11 15 at 11.39.33 erglu slim karlis 01

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos