Aktualitātes

29 Decembris

Sociālās aprūpes centros viss plūst un mainās

Ikdienā organizējot sociālos projektus no 2000. gada, kas saistīti ar sociālās aprūpes centriem, līdzcilvēkiem stāstu, ka aprūpes centros iemītnieku skaits un to labsajūtas un veselības indekss ir ļoti mainīgs. Ar to ir jārēķinās, jo tāda ir dzīve.

Aprūpes centros mīt dažāda gada gājuma cilvēki un ar dažādu veselības stāvokli. Brīdī, kad aprūpes centrs piesakās piedalīties kādā no sociāliem projektiem, tā iemītnieku katra pašsajūta ir viena un projekta gaitā tā mainās un var ļoti krasi mainīties zibenīgā ātrumā. Tas cilvēks, kurš sākumā bijis aktīvs un labi juties, pēc kāda laika var kļūt par gulošo. Kā arī ir gadījumi, kad cilvēks dodas mājās vai tiek pārvietots uz citu sociālās aprūpes centru.

Tieši šī iemesla pēc, katrā projektā tiek rakstīts, ka saraksti var būt mainīgi un ar to jārēķinās katram projekta dalībniekam, gan sūtot kartiņas, gan sarūpējot dažādas dāvanas. Kā arī nav iespējams nedz par to laicīgi brīdināt projekta dalībniekus, nedz arī aprūpes centra komanda par to var paziņot projekta organizatorus nekavējoties.

Centra komandai ir prioritāte aprūpēt centra iemītniekus, daudz birokrātiskā darba un tikai pašā saraksta apakšā ir izmaiņu paziņošana Eņģeļa pasts administrācijai. Tieši tāpēc līdzcilvēkiem lūdzu būt saprotošiem, ka sagatavotā dāvaniņa vai vēstule var nesasniegt adresātu, jo izvēlētā cilvēka aprūpes centrā vienkārši vairs nav....... .

Ja notiek tieši šādi, tad dāvaniņa kļūst par rezerves dāvaniņu vai uzreiz tiek nodota kādam citam senioram, izņemot personalizētu kartiņu vai vēstuli.

Tieši pateicoties jaunajai e-platformai, centra komanda spēj ātrāk izņemt vai pievienot centra iemītnieku, ja ir notikušas izmaiņas, bet tas tāpat ir vairāku dienu vai pat nedēļas jautājums un ar to ir jārēķinās mums visiem, piedaloties Eņģeļa Pasts sociālajos projektos.

Kā arī vēl viena svarīga lieta - ne velti Eņģeļa Pasts sociālajos projektos ir īss dāvaniņu sagatavošanas termiņš (5 dienas) un tas ir tieši to iemeslu pēc, par kādiem rakstīju augstāk, šajā rakstā. Un tāpat ir situācijas, kad dāvaniņa ir atnākusi, bet konkrētā seniora centrā vairs nav .....

Pateicos aprūpes centru komandām par operatīvu informācijas maiņu (papildināšanu) e-platformā!
Paldies projekta dalībniekiem - Eņģeļiem, par sapratni, piedaloties Eņģeļa Pasts projektā!

Līga Uzulniece
Eņģeļa pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Ziedojumu konts: LV11RIKO0002930366124
Pamatojums: Ziedojums EP darbības atbalstam

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Līga Uzulniece Bokuma (SIA Eņģeļa Pasts)
Aglonas iela 75-2, Rīga, LV1057

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

nsus2023 02

Ziedojumu konts:
Biedrība NSUS, 40008232913
LV61RIKO0001080184799
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos