Aktualitātes

10 Janvāris

"Labo darbu diena" Tavā kalendārā

Mēs ikdienā bieži vien domājam, ka varētu izdarīt ko labu, kādam palīdzēt, kādu iepriecināt un bieži vien tas paliek tikai domu un vēlēšanās līmenī. Mūs aizrauj ikdiena savā steigā, mēs skrienam no vienas tikšanās uz otru, mēs pulcējamies birojos uz kārtējām sapulcēm, gaidam mēneša beigas, lai nodotu atskaites, braucam komandējumos un tā pa riņķi. Paiet nedēļa, mēnesis, vēl viens mēnesis, nu jau pusgads, un jau atkal Ziemassvētki......un atkal viss no sākuma iezīmējas Tavā kalendārā.

Un te nu ir jāpiestāj uz mirkli, jāievelk elpa, jāpadomā par savu nākamo "lēcienu", par to ko vēlamies sasniegt nākamajā nedēļā, mēnesī, pusgadā un skaties, ka kalendārs jau krāsojas raibu raibais..... bet vai esi tajā jau atradis vietu "labajiem darbiem". Laikam, ka nē, jo kāpēc tas jāliek kalendārā .... tas tikai tajā gadījumā, ja paliks laiks starp sapulcēm, atskaitēm, komandējumiem.

Arī šādi "labie darbi" ir jāplāno savā kalendārā, tāpat kā viss pārējais, jo citādi tam nekad nepaliks laika, jo viss cits būs svarīgāks un tas ir pašsaprotami.

Es bieži dzirdu, ka cilvēki saka: "es gribu izdarīt ko labu, bet nezinu, kā, kur, kad un man nav laika". Tad nu man ir atbilde: "Jau tagad iezīmē savu "labo darbu dienu" savā kalendārā". Kamēr šī diena nebūs Tavā kalendārā, tikmēr tu "vēlēsies", "domāsi", "mēģināsi saņemties", "atliksi", "atkal domāsi", "atkal plānosi", "atkal atliksi"...... un tam nebūs ne gala, ne malas.

Piemērs: Atzīmē savā kalendārā 10. oktobri, lai nosūtītu kādam senioram sirsnīgu vēstuli. Atzīmē savā kalendārā 25. novembri, lai sagatavotu kādam cilvēkam Ziemassvētku dāvaniņu. Ieplāno to reizi mēnesī, vai divas reizes mēnesī, bet ieplāno!

Tici man, kamēr Tavā kalendārā neparādīsies "labo darbu diena", tava vēlēšanās kādam palīdzēt tā arī paliks tikai domu līmenī un paies gads no gada, kā viens mirklis .....

Lai izdodas!

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Ziedojumu konts: LV11RIKO0002930366124
Pamatojums: Ziedojums EP darbības atbalstam

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Līga Uzulniece Bokuma (SIA Eņģeļa Pasts)
Aglonas iela 75-2, Rīga, LV1057

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

nsus2023 02

Ziedojumu konts:
Biedrība NSUS, 40008232913
LV61RIKO0001080184799
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos