Aktualitātes

14 Janvāris

Eņģeļa Pasts sociālie projekti 2021. gadā

Sociālais uzņēmums Eņģeļa Pasts darbojas 365 dienas gadā, jo labie darbi nesākas un nebeidzas tikai ar Ziemassvētku vecīša darbnīcas projektu. Nenoliedzami, ka tieši šajā laikā, ap Ziemassvētkiem, dalība sociālajos projektos ir vislielākā un tā ir katru gadu. Kāpēc? Nav ne jausmas! Katram sava motivācija!

Katru gadu stāstu un rakstu, ka sociālās aprūpes centros un ārpus tiem, seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām bija vakar, ir šodien un būs arī rīt. Tieši šī iemesla pēc Eņģeļa Pasts darbjas 365 dienas gadā, lai radītu prieku, pārsteigumu un atbastu šiem cilvēkiem ikdienā.

Arī šajā, 2021. gadā, Eņģeļa Pasts turpina darboties un piedāvā arī Tev piedalīties vairākos sociālajos projektos:

Piepildi Sapni
Sociālais projekts "Piepildi sapni" darbojas jau 4. gadu pēc kārtas un iepriecina vairāk kā 126 sociālās aprūpes centros dzīvojošos, vairāk, kā 7500 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem. Projekta ietvaros Tu vari piepildīt kāda cilvēka sapni un padarīt viņa dienu priecigāku. Vairāk par projektu!

Arī seniori mācās
Sociālais projekts "Arī seniori mācās", darbojas kopš 2019. gada un notiek visa gada garumā. Projektā piedalās vairāk, kā 126 sociālās aprūpes centros dzīvojošie, vairāk, kā 7500 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem. Ikdienā, jaunas iemaņas un zināšanas joprojām apgūst cilvēki sociālās aprūpes centros. Tas nepieciešams, lai trenētu atmiņu, atgūtu runas prasmes pēc pārciestām smagām slimībām, atjaunotu roku un pirkstu kustības un uzturētu asu prātu jebkurā vecumā. Vairāk par projektu!

Dzimšanas diena
Sociālajā projektā Dzimšanas diena, kurš darbojas jau 4. gadu pēc kārtas. Projektā piedalās 126 sociālās aprūpes centros dzīvojošie, vairāk, kā 7500 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem.

Atcerēšanās, pārsteigumu, prieka, atmiņu, spilgtu emociju pilna diena un tādai tai taču jābūt arī cienījamā vecumā! Katram Jubilāram būs iespēja saņemt vairākas dāvanas, ja tādas vēlēsies nosūtīt vairāki Eņģeļi, jo ir taču Dzimšanas Diena - jāpriecāties un jāsvin no sirds. Jubilārs pat nenojauš, ka pie viņa varētu ceļot Dzimšanasdienas dāvaniņas, kas būs vēl lielāks pārsteigums.... Vairāk par projektu!

PeacePillow
PeacePillow (Miera Spilventiņš) ir Sociālā uzņēmuma Eņģeļa Pasts projekts, kurš radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestību un no dabas dotiem materiāliem.

Šos darinājumus var iegādāties, kā brīvas gribas ziedojumu un šie darinājumi, ar Eņģeļa Pasts komandas palīdzību, nonāks to cilvēku rokās, kuriem tas būs nepieciešams, lai radītu mieru un harmoniju ikdienā vai kad tie nonāk stresa situācijās. PeacePillow lielos spilventiņus gaida sociālās aprūpes centros. Aprūpes centros spilventiņi ar Eņģeļa Pasts simbolu - Eņģelīti, kalpos mieram un harmonijai. Vairāk par projektu!

Vēstules
Jau 7. gadu pēc kārtas Tev ir dota lieliska iespēja nosūt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu kartiņu! Tas neprasa lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma. Projektā piedalās 126 sociālās aprūpes centros dzīvojošie, vairāk, kā 7500 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem. Vairāk par projektu!

Ziemassvētku vecīša darbnīca
Sociālais projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca" 2020. gadā notika jau 7 reizi. Vairāk par projektu!

 

Visi, Eņģeļa Pasts sociālie projekti!

Iespējas ir vienmēr! Kāds būs Tavs labo darbu gads, atkarīgs būs tikai un vienīgi no Tevis!
Radi to, kas Tev ir pa spēkam - Radi prieku!

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Līga Uzulniece Bokuma (SIA Eņģeļa Pasts)
Aglonas iela 75-2, Rīga, LV1057

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos