Aktualitātes

26 Janvāris

Labie vārdi no Rīgas sociālās aprūpes centra „Stella maris”

Rīgas sociālās aprūpes centrs “Stella maris” 2020. gadā piedalījās Sociālā uzņēmuma SIA Eņģeļa pasts platformas datu bāzē piedāvātajos pakalpojumos Piepildi sapni, Vēstules un kartiņas, Ziemassvētki un citos pakalpojumos, kur iedzīvotāju atbalsts nebija tik liels.

Projektā Centra iemītniekus pamudināja piedalīties sociālā darba komanda. NSUS labdarības biedrībai tika nosūtīts Centra iemītnieku saraksts, kuri bija izteikuši vēlmi saņemt dāvanas no Ziemassvētku vecīša darbnīca 2020 un Piepildi sapni. RSAC “Stella maris” iemītnieki bija patīkami pārsteigti, kad viņu sirdis iepriecināja projekts Vēstules un kartiņas ar dažādām un interesantām vēstulēm.

RSAC “Stella maris” iemītnieki ar prieku gaidīja, kā arī saņēma cerētās dāvaniņas, kurās atsaucīgas personas no Latvijas un citām valstīm bija sarūpējušas klientu izsapņotās lietas.

Pa pastu saņemtajās paciņās klienti atrada ne tikai kafiju, tēju, saldumus, kalendārus, bet arī kāda jauka cilvēka sarūpētas siltās zeķes.

Centra iemītnieces priecēja saņemtā kosmētika – roku krēms, smaržas un pašdarinātas krelles.

Rīgas sociālās aprūpes centra “Stella maris” iemītnieki un administrācija izsaka pateicību Sociālajam uzņēmumam SIA Eņģeļa pasts, kas sniedza daudz pozitīvu emociju klientiem, kā arī iespēju būt sadzirdētiem un uzklausītiem, pasta sūtījumā saņemot izsapņotās lietas.

Direktore Ilze Andersone

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos