Aktualitātes

26 Janvāris

Labie vārdi no Salaspils Dienas centra

Salaspils novada Sociālā dienesta struktūrvienība Dienas centrs personām ar funkcionāliem traucējumiem jau pāris gadus piedalās Eņģeļa pasts Sociālajos projektos. Pateicoties NSUS biedrībai un SIA Eņģeļa pasts aktivitātēm, mūsu centra klienti jūtas ievēroti, uzmanības apveltīti un sirds siltuma sasildīti.

Dienas centrs ir kā viņu otrās mājās, uz kurām svētku laikā kā eņģeļi uzrodas daudzi labie cilvēki, kuri ir izvēlējušies mūsu klientiem sarūpēt patiešām skaistas un noderīgas dāvanas, uzburot svētku noskaņu ikvienā sirdī.

Dots devējam atdodas! Ir cilvēki, kuri dod un ir tie, kuri saņem. Labie eņģeļi ir sarūpējuši dāvanas un uzbūruši svētkus, kā rezultātā viņi saņem nenovērtējamu gandarījumu par sajūtām, kuras piepilda klientu. Tās ir dvēseliskās vērtības, kas dara mūs visus iekšēji bagātus. No klientiem izstarojošo prieku un laimi sajūtam arī mēc iestādes darbinieki, dzirdot daudz pateicības vārdu, prieka un laimes sajūtu vārdus, dzīvesprieku un optimisma pilnu skatu nākotnē.

Dienas centra darbinieku un klientu kolektīvs izsaka gandarījuma pilnu pateicību NSUS biedrībai un SIA Eņģeļa pasts čaklajiem darboņiem par dvēselisko ieguldījumu mūsu sirdīs.

Paldies Jums!

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos