Aktualitātes

28 Janvāris

Labie vārdi no Cesvaines sociālās aprūpes nodaļas

Cesvaines Sociālā dienesta Sociālās aprūpes nodaļa jau vairāk kā četrus gadus sadarbojas ar SIA Eņģeļa pastu un NSUS biedrību. Mēs ņēmām dalību sociālajā projektā Ziemassvētki.

Šie svētki jau paši rada īpašu gaidīšanas prieku un izrādās, ka ir tik daudz atsaucīgu līdzcilvēku, kurus vajag tikai uzrunāt, pamudināt, un viņi atsauksies dāvināt prieku. Nav svarīgi, cik liela vai neliela ir dāvaniņa, bet galvenais ir tās saņēmējam radīt sajūtu, ka tu esi kādam vajadzīgs, ka kāds par tevi domā, ka tu neesi viens un pamests likteņa varā. Nevajag jau daudz, tikai mazliet mīlestības un siltuma.

Esam pārliecināti, ka arī dāvanu gādātāji gūst baudu no savas varēšanas un darīšanas. Piederības un līdzdalības sajūta ir ļoti nepieciešama.

Cilvēkam vajag cilvēku!

Gribam pateikties visiem labvēļiem, kuri nepalika vienaldzīgi un sniedza savu sirds siltumu un kliedēja mūsu klientos pamestības sajūtu.

Atcerieties - jūs nevarēsiet iepriecināt ne sevi, ne citus, ja prieks nesāksies sevī un Jūsos šī prieka ir pārpārēm. PATEICAMIES!

Sociālās aprūpes nodaļas vadītāja D. Markevica

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos