Aktualitātes

31 Augusts

Dzelzavas SAC iemītniekus iepriecina jauni gultas pārklāji

NSUS Labdarības biedrībā jau trešo gadu darbojas sociālais projekts - NSUS Finanšu Fonds. Fondā ir iespēja ziedot finanses gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Tiklīdz tiek saņemts finansējums, tā tas rada iespēju atbalstīt cilvēkus sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

 

Pateicoties NSUS Finanšu Fonda līdzekļiem, Dzelzavas pansionāts 06.08.2021. saņēma 27 jaunus gultas pārklājus/dienas segas.

Pirms jauno gultas pārklāju saņemšanas, iemītnieku gultas ikdienā tika pārklātas ar pašdarinātām dienas segām (no dažādiem audumiem un to gabaliņiem), kuras savu bija jau nokalpojušas un radīja ne to priecīgāko vidi ikdienā. Sakopta, tīra un skaista vide ir ļoti svarīga vispārējā klimata veidošanai un ietekmē katra aprūpes centra iemītnieka emocionālo fonu. Līdz ar jauniem gultas pārklājiem / dienas segām, klimats mainīsies uz labo pusi un tās radīs prieku, tīrības un sakoptības sajūtu katrā istabiņā, katrā gultā.

Sociālās aprūpes centros un āprus tiem ir ļoti daudz vajadzību, kurām nepietiek pašu finansējuma, līdz ar to šāds atbalsts ir nepieciešams ik uz soļa. Ar šo finansējumu varam padarīt cilvēku ikdienu cilvēka cienīgāku un radīt gan emocionālo, gan fizisko atbalstu tiem, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams. Iepirkumi turpinās un jau drīzumā nākamie sociālās aprūpes centri saņems nepieciešamo aprīkojumu un lietas, kas ir nepieciešamas ikdienā.
Prieks, ka izdodas palīdzēt!

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

 

Informācijas avots

 

pec

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos