Aktualitātes

29 Oktobris

Nosūti senioram paša darinātu Ziemassvētku apsveikumu

Jau 7. gadu pēc kārtas noris Sociālais projekts VĒSTULES, kurā tiek dota lieliska iespēja nosūtīt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu kartiņu! Tas neprasa lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma. Arī šis gads nav izņēmums un tieši Ziemassvētku laikā šāds apsveikums vai sirsnīga vēstule sasildītu kāda cilvēka sirdi.

Viena pašdarināta kartiņa vai vēstule un seniora sirds līksmos šajos Ziemassvētkos!

Arī šogad aicinu skolu bērnus un bērnudārza grupiņu audzēkņus, kopā ar skolotājiem, audzinātājiem un vecākiem, piedalīties šajā jaukajā sociālajā projektā un iepricināt cilvēkus, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros.

Zīmē, līmē, izkrāso, saceri dzejoli, ieraksti (ar roku) sirsnīgu novēlējumu un nosūti sevis izvēlētajam cilvēkam uz kādu no sociālās aprūpes centriem visā Latvijā. Par savu labo darbiņu pastāsti arī citiem un atsūti uz Eņģeļa Pasts bildes (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.), kā tas viss ir tapis.

 

Uz tikšanos projektā!

 

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos