Aktualitātes

18 Janvāris

Labie vārdi

Kad vēl viens gads ir pagājis un vietā nācis jaunais, Eņģeļa Pasts un tā dalībnieki (Eņģeļi) saņem labos vārdus par to, kas padarīts - par sagādātajām emocijām, pārsteigumiem, smaidiem, prieka asarām, brīnumiem, kas radīti vesela gada garumā. Šis gada sākuma nav izņēmums. Labie vārdi atceļo no sociālās aprūpes centriem visā Latvijā. Tos lasot rodas motivācija - darīt un turpināt radīt prieku un pārsteigumu tiem cilvēkiem, kuriem tas visvairāk ikdienā nepieciešams.

Varakļānu novada pansionāts "Varavīksne"
Pateicamies par šādu iespēju – piedalīties “Eņģeļa pasta” rīkotajos projektos. Vārdos nav aprakstāms Jūsu ieguldītais darbs un dāvanu saņēmēju neizsakāmais prieks.
Paldies līdzcilvēkiem, kas dāvanas tik rūpīgi izvēlas, sagatavo un iesaiņo – Jūs esat lieliski!
Paldies par neatlaidību un ticību labajam! Lai arī turpmāk labais vairo labo un tiek piepildīti ikviena sapņi!

Kuldīgas novada sociālās aprūpes nams "Valtaiķi"

Piedaloties projektā ”Eņģeļu pasts”, mūsu aprūpes nama “Valtaiķi” 38 iedzīvotāji ir saņēmuši pārsteigumiem bagātas un sirsnīgas dāvanas. Ir patīkami redzēt prieku aprūpes nama iemītnieku acīs, jo kopīgi mēs varam sniegt mīlestību līdzcilvēkiem. Par dāvaniņām īpaši priecājas vientuļie iedzīvotāji, kuriem nav tuvinieki, kas apciemo.
Prieks ir apjaust, ka ir ļoti daudzi labi cilvēki mums apkārt! Sirsnīgs Paldies visai Jūsu komandai un protams dāvanu sūtītājiem.

Lai labais vairo labo un prieks ir lipīgs!

Rēzeknes novada sociālā aprūpes centra struktūrvienība ,,Strūžani"

Jau ceturto gadu Rēzeknes novada sociālās aprūpes centra struktūrvienība "Strūžāni” veiksmīgi piedalās projekta Eņģeļu pasts. Tuvojoties gada beigām, senjori sāk interesēties, jautāt, vai arī šajā gadā būs nezināmo Eņģeļu dāvanas? Tas ir notikums gan senjoriem, gan darbiniekiem, jo tieši saņemam senjoru prieku un saviļņojumu, redzam viņu acīs pārsteigumu un prieka asaras. Katrs dāvanas saņēmējs vēlētos personīgi pateikties par dāvanu no sūtītājiem, bet diemžēl uz sūtījuma nav norādīti dati par sūtītāju.
Dārgā Līga Uzulniece, projekta organizatore, milzīgs paldies, par projekta virzīšanu un organizēšanu, prasmi iepriecināt milzīgu skaitu senjoru, kuri dzīvo ilgstošas aprūpes institūcijās. Darbs ir organizēts kvalitatīvi, apdomāti. Ziemassvētku dāvanu saņemšanā iekļauti visi mūsu aprūpes centra klienti.

Paldies par šo svarīgo un svētīgo darbu!

Īpašs sveiciens un pateicība dāvanu noformētājiem un sūtītājiem. Katrs Rēzeknes novada SAC klients pateicas Latvijā dzīvojošiem Eņģeļiem, kuri atceras un atbalsta vecus, slimus un vientuļus cilvēkus. Paldies, ka atradāt laiku, meklējot un noformējot sūtījumus. Lai Jums visiem laba veselība, Dieva svētība!

Saliedējoties kopā tiek izpildīts viens no dzīves kvalitātes nosacījumiem – emocionālais atbalsts, personām, kuras ir nonākušas sarežģītā dzīves situācijā, tiek apmierināta vajadzība būt piederīgam, būt pieņemtam.

Ludzas novada pašvaldības pansionāts Mūsmājas

Laikam jau ikvienam cilvēkam pienāk brīdis pārdomām, kad vajag prieku dāvāt, labus darbus darīt, padalīties ar labestību, atcerēties cilvēkus, kuriem šī uzmanība ir īpaši vajadzīga un Ziemassvētki ir tas laiks, kad vajag arī dāvanas saņemt.
Pansionāta klientu un darbinieku vārdā, novēlu visiem, kas mūs iepriecināja: labu veselību, panākumus darbā, mīlestību un saticību ģimenēs, kā arī turpmāk, nezaudēt patiesu interesi par apkārt notiekošo.
Pansionāta iemītnieki ar lielu nepacietību gaida kādu uzmanību svētku reizēs, kaut vai pavisam mazu dāvaniņu, jo daudziem nav ģimeņu un nav, kas arī viņus iepriecina svētkos, tādēļ katra uzmanība no malas ir ļoti gaidīta, svarīga un emocionāli nepieciešama.
Vēlreiz, paldies Jums visiem par Jūsu ieguldīto darbu, ielikto siltumu un labestību savos sūtījumos.

Paldies tām rociņām, kuras tik skaisti iesaiņoja paciņas, paldies tām kājiņām, kuras gāja uz veikalu un sapirka visu nepieciešamo.

Dzīvē viss atmaksājas. Lai Dieviņš stāv Jums klāt!

Subates Romas katoļu draudzes SIA "Miera nams"

Visbrīnumainākā lieta pasaulē ir cilvēka sirds. Katram citādāka…
Ar mīlestību, labestību, cerībām un ticību piepildīta,
žēlsirdīga un maiga, līdzjūtīga un piedodoša.
Kā gribas jums visiem paspiest roku, sirsnīgi apskaut un teikt vislielāko PALDIES!
par ziedojumiem un labajiem vārdiem,- jo viss, kas nāk no sirds nekad nav mazs un sīks.
Lai svētība visiem labas gribas cilvēkiem, lai prieks jums , jūsu mīļajiem, un visai pasaulei aiz loga! Lai stipra veselība, balti ceļi un gaišas domas!

Cēsu pilsētas pansionāts

Cēsu pilsētas pansionāts jau trešo gadu piedalās Sociālā uzņēmuma Eņģeļa pasts sociālajos projektos.
Ir klienti, kuri ir pieticīgi un uzskata, ka viņiem jau neko nevajag, tomēr tad, kad ir saņemta dāvana, tad sirdīs iezogas prieks un satraukums, gluži kā bērnībā. Šie projekti senioriem sniedz pozitīvas emocijas un rada vajadzības sajūtu, viņi priecājas gan par dāvanu iesaiņojumu, gan par pašu dāvanu. Ne visi savu prieku izrāda, bet iekšēji to tāpat jūt. Klienti savā starpā pārrunā un arī samainās ar dāvaniņām, ja viņiem jau kāda lieta ir, bet otram trūkst. Jo īpaši patīkami, kad dāvanas saņem klienti, kuriem nav piederīgo un ikdienā paciņas no tuviniekiem nesaņem.
Paldies par jūsu rūpēm un dāvāto sirds siltumu!

VSAC "Kurzeme" filiāle "Gudenieki"

VSAC "Kurzeme" filiāle "Gudenieki" sadarbojas jau vairākus gadus ar SIA Eņģeļa pastu un NSUS biedrību. Mūsu filiālē dzīvo 45 klienti. Esam pateicīgi, ka ir šāda organizācija, kas ir spējusi iesaistīt tik daudz labu cilvēku. Projekta ietvaros šie cilvēki mūsu klientu dzīvi padara krāsaināku un laimīgāku. Rada patīkamus un saulainākus brīžus viņu ikdienā.
Mūsu klienti saņemot dāvanas ziemassvētkos jūtas bezgalīgi priecīgi un gandarīti, patīkami pārsteigti, ka ir atsaucīgi cilvēki, kuri sarūpējuši mīļas un skaisti, rūpīgi iesaiņotas dāvanas. Ikviena dāvana sagādāja katram klientam pozitīvas emocijas un svētku sajūtu.
Filiāle “Gudenieki” izsaka lielu pateicību Jūsu komandai un labajiem cilvēkiem par ieguldīto darbu, lai iepriecinātu sociālās aprūpes centra klientus. Paldies par sadarbību!

Aknīstes veselības un sociālās aprūpes centrs

“Es nezinu, kas vakar bija,
Es nezinu, kas rītu būs,
Tik ausīs šalc kā melodija-
Sirds bagātība nesarūs!"

SIA ,,Aknīstes veselības un sociālās aprūpes centrs" kolektīvs saka sirsnīgu PALDIES mūsu enģeļiem par sarūpētajām Ziemassvētku dāvanām mūsu pansionāta senioriem, Enģeļa pasts/Angels Mail vadītājai Līgai Leontīnei Uzulniecei par iespēju piedalīties projektā! Jaukākie vēlējumi! Lai prieks no mūsu sirdīm dod veselību, spēku, veiksmi un dzīvesprieku Jūsu ikdienā! Laimīgu Jauno - 2022. gadu!

SIA Zilupes veselības un sociālās aprūpes centrs

Piedaloties projektā” Eņģeļu pasts”, mūsu klienti ir saņēmuši mīļas un sirsnīgas dāvanas. Ir patīkami redzēt prieku klientu acīs, pat kādam prieka asaras, par glīti iesaiņotām un saņemtām dāvanām.

Īpaši iepriecināti ir vientuļie klienti, kuriem nav tuvinieki ,kas apciemo. Prieks ir apjaust, ka ir ļoti daudz labi cilvēki mums apkārt gan tuvāk, gan tālāk, kas dalās labestībā un iepriecina un sagādā svētku sajūtu. Pārsteigti šogad bijām visi, ka “Eņģeļu pasta” projekts “Ziemassvētki “bija iepriecinājuši pilnīgi visus mūsu klientus.

Sirsnīgs paldies visai Jūsu komandai un dāvanu sūtītājiem. Pateicamies par atsaucību, sadarbību un ieguldīto darbu, iekrāsojot 2022.gada sākumu ar cerības, mīlestības, sapņu piepildīšanās un prieka krāsām.

 

Vairāk Labo vārdu

 

Līga Uzulniece
Eņģeļa pasts idejas autore un vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos