Aktualitātes

25 Janvāris

Viņi joprojām ir turpat ...

Ir aizritējis vēl viens Sirdsdarbu gads. Sirds priecājas, liela pateicība un ir gandarījums par paveikto. Esam iepriecinājuši ļoti daudz cilvēkus, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros (SAC) un ārpus tiem. Ir sācies jauns gads - jaunas iespējas, jauni izaicinājumi, sapņi, mērķi.

Tajā pat laikā, cilvēki sociālās aprūpes centros nekur nav izgaisuši. Viņi joprojām ir turpat...

Viņi sapņo, ilgojas, izdzīvo dienu pēc dienas, domā savas domas, kavējas atmiņās. Jā, viņi tur ir joprojām. Viņiem nav lielas izvēles un iespējas mainīt savu dzīvi, kā to varam darīt mēs. Sociālās aprūpes centrus viņi sauc par savām mājām. Katram savs stāsts, sava sāpe, savs prieks, bet kopumā viņi visi vēlas uzmanību un ilgojas pēc brīnuma.

Katrs pēc sava brīnuma...

Mūs visus šobrīd ļoti ietekmē situācija "aiz loga" un katram no mums tas prasa gana daudz emocionālo spēku. Tomēr mēs esam ģimenēs, tiekamies ar saviem mīļajiem, baudam pastaigas un atpūtu dabā, atjaunojamies. Šādas iespējas nav visiem, it sevišķi tiem, kas ikdienu pavada SAC. Šiem cilvēkiem nepieciešams mūsu atbalsts, mūsu sarūpētais prieks un pārsteigums, kas ļauj kaut uz brīdi aizmirst par savu smago ikdienu un ļauj kavēties lieliskās sajūtās.

Eņģeļa Pasts turpina savu Sirdsdarbu arī 2022. gadā un aicina to darīt arī citiem. Tiem, kuriem piemīt līdzjūtība, empātija, vēlme atbalstīt, vēlme darīt labo un iepriecināt. Dots Devējam Atdodas!

 

Iespējas ir vienmēr, izvēle ir tavā ziņā! Izkrāso kāda cilvēka pasauli arī tu!

 

Ieskaties sociālajos projektos

 

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos