Aktualitātes

21 Oktobris

Tuvojas Ziemassvētku Brīnums

Sirdi pārņem dīvains siltums, iedomājoties Ziemassvētku laiku - brīnumu un pārsteigumu laiku. Siltums iemājo ikvienā sirdī, gaidot Ziemassvētkus. Tas ir īpašs laiks arī Eņģeļa Pasts projektos, jo Ziemassvētku vecīša darbnīca savu stāstu uzsāka jau 2014. gada decembrī. Laiks paskrējis vēja spārniem, radot prieku un pārsteigumu ļoti daudz cilvēkiem, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

 

Vairāk, kā 24 000 dāvanu, šo 8 gadu laikā, pateicoties Eņģeļiem, ir nonākušas pie cilvēkiem, kuriem tas bijis pārsteigums un prieks.

Atverot šīs dāvanas, emocijas bija daudz un dažādas - no prieka asarām, līdz izbrīnam un neizpratnei, ka kāds ir padomājis, kāds ir atsūtījis un kāds ir parūpējies par mani - svešu cilvēku. Ticiet, tas tika novērtēts!

Katru reizi, kad vari kādam palīdzēt, vienkārši izdari to un priecājies, ka Dievs caur tevi atbild uz kāda cilvēka lūgšanām.

Arī šis gads nebūs izņēmums un, jau 9. gadu pēc kārtas, Sociālais projekts - Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022 tiks atvērts 11.11.2022., lai atkal radītu prieku un pārsteigumu visiem, kuriem tas šobrīd īpaši nepieciešams. Projekts tiks organizēts tieši tāpat, kā iepriekšejos 2 gadus - katrs ziedotājs pats varēs izvēlēties dāvanas saturu 20-30 EUR ietvaros, iepriekš izlasot aprakstu par katru konkrētu cilvēku. Ņemot vērā pasaules notikumus, finansiālo situāciju, šādi organizēts projekts bija un būs pieejams visiem projekta dalībniekiem, neatkarīgi no finansiālās rocības.

Katru gadu, šajā projektā piedalās ļoti daudz uzņēmumu komandas un ar katru gadu arvien vairāk. Ticu, ka arī šis gads nebūs izņēmums un uzņēmumi atbalstīs sociālā projekta ideju un iepriecinās cilvēkus sociālās aprūpes centros un ārpus tiem.

 

Šogad Ziemassvētkos, visi kopā, iepriecināsim daudz jo daudz sirsniņu un izgaismosim viņu pasaules, nosūtot savu sirds siltumu. Paldies!

 

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Līga Uzulniece Bokuma (SIA Eņģeļa Pasts)
Aglonas iela 75-2, Rīga, LV1057

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos