Aktualitātes

22 Novembris

Amadīni dziedinās SAC ļaudis

Daba dziedina mūs visdažādākos veidos. Mūs dziedē Ozols, pie kura varam piekļauties un atdot visas savas raizes. Mūs dziedē arī dzīvnieki, putni, zivtiņas. Tieši tāpēc, šodien uz Siguldas novada pašvaldības SAM “Gaismiņas” devās divi brālīši - Zebru Amadīni, kuri priecēs un dziedinās aprūpes centra iemītniekus. Kā arī vēl divi Amadīni dosies uz Kurzemes pusi, uz SIA "Kuldīgas slimnīca" ilgstošas sociālās aprūpes nodaļu.

 

amad01

Šo prieku varēs izbaudīt ne tikai cilvēki, kuri spēj pārvietoties, bet arī tie, kuri savu ikdienu pavada gultās un nav iespējas pastāvīgi izkustēties. Amadīni šos cilvēkus apciemos un ļaus kaut uz brīdi sajusties priecīgāk, aizmirsties par ikdienas raizēm. Kā arī Amadīni izkrāsos Demences nodaļas cilvēku ikdienu.

Ja cilvēks netiek pie dabas, tad daba apciemos cilvēku!

NSUS biedrība, novembra mēnesī, aicināja Aprūpes centrus padomāt par ZOO stūrīša izveidi un iesūtīt lūgumus, ja tādu vēlētos. Pirmie divi SAC izteica vēlmi un jau šonedēļ Zoo stūrītis taps Siguldas un Kuldīgas pusē.

Liels prieks, ka kas tāds ir izdevies!

Liels paldies Dino Zoo Pasaule (Krasta iela) Zanei, kura laipni paskaidroja, kā un ko labāk no putniņu pasaules iegādāties, lai tas derētu dažādiem cilvēkiem. Kā arī palīdzēja sagatavot jauno Amadīnu mājvietu. Liels paldies Signei par sirsnīgajām sarunām un sadarbību.

 

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja

 

Informācijas avots

amad03

Uzņēmuma rekvizīti
Sociālais uzņēmums
SIA Eņģeļa pasts, 40203171920
Juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-10 - 38
Ķekava, Ķekavas pag. Ķekavas novads, LV2123

Pasta sūtījumiem (tikai vienkāršie)
Dzirnavu iela 62k2-13
Rīga, LV1050

E: info@engelapasts.lv
Mob.: +371 26667444

 

Ziedojumi
Biedrība NSUS, 40008232913
LV74PARX0016440550001
Pamatojums: Ziedojums NSUS biedrības darbības atbalstam

UZMANĪBU!
Jebkura informācijas izplatīšana bez atsauces uz konkrēto rakstu vai "EŅĢEĻA PASTS" projektu un saskaņošanas ar SIA "Eņģeļa pasts" ir aizliegta.

 

 

Labklājības ministrija
aicina piedalīties
NSUS biedrības un
Eņģeļa Pasts
Sociālajos projektos